Freelancer SEO / e-commerce / minimum 2 lata doświadczenia

Zlecenie zamknięte
Maciej: web-2-business.com
Zleceniodawca
23 umowy
Kategoria zlecenia:
SEO i social media
Budżet:

Do negocjacji

Umiejętności:
Opublikowano:
Ważne do:

Szukamy do pomocy freelancera SEO do obsługi sklepu e-commerce. Osoby zainteresowane, proszę o wysłanie portfolio/case study i oferty.

Szukamy osoby, która:

- Posiada minimum 2 lata doświadczenia w SEO, mile widziane doświadczenie ze sklepami e-commerce

- Jest proaktywna - bardzo ważne: przejmowanie inicjatywy podczas pracy z klientami, bieżące rozwiązywanie problemów i bardzo dobra responsywność

- Jest dokładna i skrupulatna - dokładnie wykonuje swoje zadania i dba o szczegóły

- Jest samodzielna i dobrze zorganizowana

- Bardzo dobra znajomość narzędzi takich jak Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, SEMRush, Screaming Frog i podobnych

- Dobra znajomość HTML/CSS

- Dobra znajomość Wordpress

- Podstawowa znajomość Shopify, Shoper, Presta itp.

- Dobra komunikacja z klientem i innymi osobami zaangażowanymi w projekty

- Doświadczenie w każdym z wymienionych poniżej obowiązków

Zakres obowiązków:

- Analiza fraz kluczowych

- Sporządzanie audytów SEO

- Bieżąca optymalizacja sklepów i witryn klientów

- Zamawianie tekstów i koordynacja pracy copywriterów

- Zamawianie publikacji i wdrażanie strategii link building

- Sporządzanie miesięcznych (i czasami) tygodniowych raportów

- Uczęszczanie w tygodniowych i miesięcznych spotkaniach z klientami

- Komunikacja z klientem drogą mailową, na Slacku i sporadycznie drogą telefoniczną.

Tematyka/branża:

Ecommerce