Freelancer do ponownego wdrożenia programu CRM: Pipedrive w firmie.

Otwarte
BFI
BFI
Kategoria zlecenia:
Projekty IT

Opublikowano:
Znika za 28 dni

Poszukujemy doświadczonego freelancera, który wesprze nas w ponownym wdrożeniu i optymalizacji systemu Pipedrive w naszej firmie. Oczekujemy kompleksowego podejścia do analizy, konfiguracji i integracji CRM, aby maksymalnie usprawnić nasze procesy sprzedażowe. Zakres współpracy obejmuje:

Zakres obowiązków:

- Analiza bieżącego stanu i potrzeb firmy

- Personalizacja Pipedrive: Dostosowanie etapów lejka sprzedaży, tworzenie niestandardowych pól oraz wdrażanie automatyzacji przepływów pracy.

- Integracja z innymi narzędziami: Integracja Pipedrive z używanymi przez nas systemami (np. TMS, BI)

- Import i migracja danych: Migracja i czyszczenie istniejących danych z poprzednich systemów oraz prawidłowe zaimportowanie ich do nowego systemu.

- Szkolenie i wsparcie zespołu: Przeprowadzenie szkoleń użytkowników, stworzenie dokumentacji oraz bieżące wsparcie po wdrożeniu systemu.

- Optymalizacja procesów sprzedaży: Identyfikacja wąskich gardeł i wdrażanie usprawnień oraz automatyzacji, które zwiększą efektywność zespołu.

- Raportowanie i analiza: Konfiguracja niestandardowych raportów, dashboardów oraz narzędzi do analizy wyników sprzedaży.

Wymagane umiejętności:

- Udokumentowane doświadczenie w wdrażaniu i optymalizacji Pipedrive

- Umiejętność pracy z narzędziami CRM i automatyzacji procesów sprzedażowych

- Znajomość integracji systemów

- Doświadczenie w migracji danych i zarządzaniu danymi CRM

Jeśli masz doświadczenie w realizacji podobnych projektów, zapraszamy do współpracy!

Wymagane funkcje:

Rewdrożenie CRM.

Miejsce wykonania:

Najnowsze zlecenia z kategorii Programowanie i IT

  • no avatar
    BFI
    Poszukujemy freelancera do stworzenia oraz wsparcia we wdrożeniu wewnętrznej bazy wiedzy opartej na Large Language Model (LLM). Zakres współpracy obejmuje: - Zaprojektowanie i zbudowanie bazy wiedzy z wykorzystaniem LLM - Integracja systemu z firmową infrastrukturą IT - Trenowanie modelu na wewnętrznych danych i dokumentach firmy (nieustrukturyzowane) - Wsparcie we wdrożeniu i optymalizacji bazy w codziennym użyciu Wymagane: doświadczenie w pracy z LLM, NLP, umiejętności programistyczne, znajomość narzędzi zarządzania wiedzą oraz integracji systemów. Jeśli masz doświadczenie w takich projektach, wykonywałeś je dla swoich klientów, zapraszam do kontaktu!
  • no avatar
    Danstat
    Websrcaper
    Do negocjacji
    12
    28d
    Ustawienie Scrapera do Codziennej Aktualizacji Cen i Stanów Magazynowych Opis: Poszukujemy freelancera do stworzenia lub skonfigurowania aplikacji, która automatycznie będzie scrapować ceny i stany magazynowe wybranych produktów z różnych sklepów. Obecnie używamy Octoparse, ale szukamy bardziej zaawansowanego rozwiązania. Scraper powinien działać codziennie i zapewniać dokładne aktualizacje dostępności produktów i ich cen. Wymagana jest znajomość narzędzi do scrapingu danych oraz automatyzacji procesów. Wymagania:       •     Stworzenie lub konfiguracja customowego scrapera do codziennych aktualizacji       •     Integracja z obecnymi narzędziami (np. Octoparse lub innymi)       •     Skalowalność na różne sklepy       •     Obsługa częstych zmian produktów Zakres prac:       •     Działający scraper z codziennymi aktualizacjami       •     Dokumentacja obsługi i konserwacji systemu       •     Wsparcie w integracji z innymi narzędziami
  • no avatar
    Proton Polska 5 umów
    Dzień dobry, poszukujemy osoby do wykonania modyfikacji karty produktowej: https://proton-polska.pl/product-pol-734-Magazyn-Energii-Proton-EnergyCore-II-10-2-kWh.html Chcemy dodać do strony: - kalkulator - karuzela produktów - możliwość rozwijania nagłówków - możliwość dodawania tekstu na tle zdjęcia lub innym kolorze tła - animacja tekstów Wszystkie efekty, które chcemy otrzymać znajdują się na stronie: https://e-zpue.com/magazyny-energii/ Nasz sklep jest postawiony na platformie IdoSell. Poproszę o konkretną wycenę zlecenia i termin realizacji. Po udanym wdrożeniu modyfikacji, z chęcią nawiążemy dalszą współpracę. Zapraszam do kontaktu!
  • no avatar
    Marek Banaszak
    Szukam osoby, która opracuje dla mnie : 1. Szablon firmowego WIKI w NOTION do umieszczenia opisu procesów, zmapowanych procesów, procedur, instrukcji oraz otagowania ich różnymi zmiennymi (dział projekt, właściciel, wykonawca itp) - (opis w "wymaganych funkcjach") 2. Instrukcję obsługi WIKI na tym szablonie w Notion (ustawienia, dodawanie danych, konfigurowanie) z punktu widzenia osoby zarządzającej WIKI, wprowadzającej dane oraz przeglądającej dane (instrukcja w formie wideo lub pdf)
  • no avatar
    Agape 4 umowy
    Specjalista ds. baz danych
    Do negocjacji
    6
    24d
    Poszukuję specjalisty ds. baz danych, który posiada doświadczenie w przygotowaniu i architekturze dużych baz danych wykorzystywanych do pracy badawczej/analitycznej (ang. big data), potwierdzone tym, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert uczestniczyła w dwóch projektach w ramach których realizowała zadania związane z przygotowaniem dużych baz danych wykorzystywanych do pracy badawczej/analitycznej (ang. big data).
  • no avatar
    Nawiążemy współpracę ze specjalistą ds. programowania, który posiada doświadczenie związane z wykorzystaniem technik kodowania oraz uczenia maszynowego (ang. machine learning) oraz wykazuje się praktyczną znajomością języków programowania, jak również doświadczeniem w pracy z narzędziami i bibliotekami do uczenia maszynowego potwierdzone tym, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert uczestniczył w dwóch projektach w ramach których realizowała zadania związane z kodowaniem, uczeniem maszynowym (ang. machine learning), wykorzystaniem języków programowania, jak również pracą z narzędziami i bibliotekami do uczenia maszynowego.
  • no avatar
    Karol Kordus
    wykonanie raportu wg przygotowanego w załączniku szablonu.
  • no avatar
    Ryzyk Fizyk
    Poszukuję osoby, która podłączy hurtownie i produkty do baselinkera. Mamy sklep internetowy i konta na portalach typu allegro. Od naszych hurtowni i dostawców otrzymaliśmy pliki xml, w których znajdują się dane typu - EAN, nazwa, cena, linki do zdjęć... słowem wszystko czego potrzeba do wystawienia auckji. Potrzebujemy kogoś, kto podłączy te pliki z baselinkerem, będą one się synchronizować i będziemy mogli je w łatwy sposób wystawić na allegro, do sklepu czy w inne tego typu miejsca. Uwaga - zależy nam na czasie :) Plików na ten moment jest około 5-10. Czekamy na oferty.
  • no avatar
    Szymloks
    Potrzebuje stworzenia automatyzacji (np. poprzez zapier) do arkusza google sheets. Automatyzacja ma polegać na połączeniu otrzymanego maila (codziennie o określonej godzinie) i dopasowania na podstawie tekstu z odpowiednią kolumną i rzędem w arkuszu google sheets. na przykładzie: na screenie widzimy np. Górczewska 1, Górczewska 2 itp wraz z datami w mailu byłaby podobna tabela z nazwą Górczewska 1 i liczbą dopasowaną do określonej daty (lub np. tylko dzień w przód) Automatyzacja musiałaby połączyć liczbę z maila do odpowiedniej daty i odpowiedniego adresu
  • no avatar
    TRUST DEAL 2 umowy
    Programista miał dokonać migracji produktów, klientów, zamówień ze starego sklepu (woocommerce) na nowy (woocommerce). Problem był o tyle złożony, że jest tam wtyczka odpowiadająca za tłumaczenia - Polylang Po migracji część produktów z istniejącymi wersjami tłumaczeń nie była ze sobą sparowana (jak chciałem przeklikać z wersji polskiej na angielską i odwrotnie to kierowało na str główną). W dodatku baselinker zaczął synchronizować i przez to zaczęły się dublować niektóre produkty. Teraz trzeba w bazie danych: - spiąć te produkty, zadbać o to, żeby w zamówieniach zostały prawidłowe produkty (żeby nie było tak, że częśc które się podublowały a są w zamówieniach to nagle znikną z zamówień) - poprawić tą integrację, aby tłumaczenia w pełni działały a produkty były sparowane Sklep cały czas działa, dlatego trzeba to zrobić ostrożnie i wgrać sprawdzoną poprawkę, która nie wysypie innych rzeczy. Jeżeli znasz się na tym i dysponujesz czasem w najbliższym tygodniu (7-13 październik) napisz w swojej ofercie ile mniej więcej przewidujesz na to czasu i jaki byłby koszt. Nie interesują mnie rozliczenia godzinowe.