Fotografia Produktowa - Projekt 3D Batonów Proteinowych

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Multimedia

  • no avatar
    Kapsologicznie 1 umowa
    Potrzebuję stworzyć szablon miniatur na YouTube. Na miniaturze musi być miejsce na tekst, produkt pojawiający się w filmie oraz moja twarz. Dostarczę zdjęcia na białym tle, które powinny zostać obrobione i dodane do miniatury. Szablon jeden, jednak w kilku wariantach z różną mimiką i gestykulacją. Zależy mi, żeby był to szablon edytowalny, przez Photoshopa lub Canve. Proszę o szacowany koszt przygotowania takiej grafiki.
  • no avatar
    Michał_FINE 2 umowy
    Wprowadzamy nowe produkty i potrzebujemy fotografii produktowych aranżowanych. Łącznie będzie 5 produktów (każdy składa się z dwóch opakowań), potrzebujemy po minimum 2 zdjęcia każdego zestawu produktowego, fotografię zbiorczą wszystkich produktów oraz rolkę z wszystkimi produktami. Proszę o oferty z portfolio wykonanych zdjęć/rolek.
  • no avatar
    Poeamatu
    Dzień dobry, szczoteczka elektryczna, 2 kolory, w pudełku bez pudełka ujęcia z łazienki oraz jakieś kreatywne np w źródle wody
  • no avatar
    Michał Czuga 1 umowa
    Szukam kogoś do obróbki zdjęć samochodów. wg moich wytycznych.
  • no avatar
    bcweb.pl
    Hej! Jesteśmy rozwijającą się pracownią drewna w Mysłowicach. Szukamy do współpraca fotografa, który właściwie uchwyci naszą twórczość 🙂 Zdjęcia chcemy wykorzystać na sklepie internetowym i w Social Mediach. Ciekawe projekty, stałe zlecenia i przestrzeń do zdjęć na stolarni.
  • no avatar
    KOMINOX 1 umowa
    Poszukuję doświadczonego fotografa z Poznania, który posiada również drona i specjalizuje się w fotografowaniu architektury. Zlecenie dotyczy wykonania zdjęć oraz materiałów wideo obiektów takich jak garaż, wiata śmietnikowa oraz inne małe zadaszenia ogrodowe. Produkty marki VOLTAPORT. Szczegóły: Lokalizacja: Poznań Termin: Wrzesień Zakres pracy: - Zdjęcia (pionowe i poziome) przeznaczone na media społecznościowe oraz stronę internetową - Materiały wideo (pion i poziom) wykonane aparatem - Zdjęcia oraz materiały wideo z drona (najpierw ujęcia pionowe, później poziome) Cel: Chcę uwiecznić szczegóły konstrukcji garażu, ze szczególnym uwzględnieniem dachu fotowoltaicznego. Zależy mi również na szczegółach innych konstrukcji. Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany, proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów i wyceny. Prześlij portfolio i wizje na sesje.
  • no avatar
    Braughman Group Media
    Fotograf Retuszer / Warszawa
    Do negocjacji
    7
    20d
    Firma reklamowa Braughman Group Media nawiąże stałą współpracę z Fotografem Retuszerem na terenie Warszawy. Zadania: 1. wykonanie zdjęć nośników reklamowych na terenie Warszawy 2. retusz, fotomontaż i modyfikacja wykonanych zdjęć 3. przygotowanie raportów zdjęciowych Oczekujemy dyspozycyjności 5 dni w tyg. (ok. 8 h dziennie).
  • no avatar
    Laser DeLux
    Szukam osoby do krotkiej sesji zdjeciowej salonu beauty + zdjecia zespolu kosmetologow (zdjecia sylwetki na strone www). Chetnie podejme wspolprace, kwota do uzgodnienia.
  • no avatar
    RUNAR 12 umów
    Zdjęcia produktowe.
    Do negocjacji
    42
    19d
    Zlecimy wykonanie zdjęć: - produktowych w aranżacji oraz/lub packshot, - w aranżacji do wykorzystania jako banery w sklepie internetowym. W chwili obecnej skupiamy się nad rozwojem naszych dwóch marek oferujących świece zapachowe oraz inne produkty zapachowe. W związku z powyższym nawiążemy stałą współpracę, zlecając systematycznie wykonanie nowych zdjęć produktowych oraz zdjęć marketingowych na banery. Zapraszamy do kontaktu :)
  • no avatar
    info@endorfinella.com 7 umów
    Zdjęcia produktowe packshot
    Do negocjacji
    20
    19d
    Zlecę wykonanie zdjęć odzieży do mojego sklepu internetowego. Zdjęcia tyłu packshot: sukienki, szlafroki, piżamy itp. Również zdjęcia dodatków jedwabnych: Apaszki, poszewki, gumki do włosów itp. Zlecenie systematyczne, co miesiąc nowe produkty.
no avatar
DavidMP
Kategoria zlecenia:
Fotografia

Do negocjacji

Umiejętności:

Zlecenie na Fotografię Produktową / Projekt 3D Batonów Proteinowych

Poszukujemy osoby, która stworzy atrakcyjne zdjęcia naszych batonów proteinowych. Chcemy, aby zdjęcia lub projekty 3D ukazywały przekrojone batony z widocznym wnętrzem oraz elementami reprezentującymi ich smak.

Zakres zadań:

- Przygotowanie zdjęć lub projektów 3D batonów proteinowych.

- Przedstawienie batonów przekrojonych na pół, z widocznym wnętrzem oraz otaczającymi je elementami reprezentującymi konkretne smaki.

- Na przykład, dla batona o smaku truskawkowym w polewie czekoladowej, przekrojony baton z widocznym wnętrzem, a obok niego truskawka i splash czekoladowy.

Aktualne potrzeby:

- 3-5 smaków batonów do opracowania.

- Możliwość rozszerzenia współpracy o kolejne smaki w przyszłości.

Wymagania:

- Doświadczenie w fotografii produktowej lub projektowaniu 3D.

- Umiejętność tworzenia estetycznych i przyciągających uwagę kompozycji.

- Kreatywność i dbałość o detale.

Prosimy o przesłanie portfolio oraz propozycji cenowej za realizację projektu.

Miejsce wykonania:

Praca Zdalna

Ilość zdjęć:

10

Załączone pliki