Patryk Dev4u.pl
117 umów
2023-04-21
Za nic w świecie nie mogę się połączyć z bazami danych umieszczonymi na serwerze inaczej niż przez localhost. Niby wszędzie mam grant all privileges ale próby połącznia się z innego serwera czy ode mnie w Management Studio, przez ODBC czy excela vba nie przynoszą żadnego rezultatu a musze wgrywać tam dane i pobierać do zewnętrznych programów.
Proste szybkie zlecenie - pewnie komuś kto to ogarnia zajmie to 10 minut :)