Deweloper | Woocommerce

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Serwisy internetowe

  • no avatar
    Smithing Systems
  • no avatar
    Home Design 2 umowy
    Szukam doświadczonego specjalisty do odświeżenia i modernizacji sklepu internetowego postawionego na Shoperze (https://ubieramy-meble.pl/). Jesteśmy skłonni przenieść się też na inną platformę (po wcześniejszej informacji jakie są szanse i zagrożenia). Zależy nam na obsłudze full service, zaproponowaniu jak strona powinna wyglądać, jak skategoryzować produkty, zbudować koszyk, optymalizacja strony pod kątem SEO itd. Poproszę o przesłanie wyceny oraz wstępnego planu wdrożenia pod kątem SEO po zmianie silnika dla działającej już strony.
  • no avatar
    kaz@renzo.pl
    Witam serdecznie. Poszukujemy doświadczonego programisty, który pomoże nam w utrzymaniu, optymalizacji oraz rozbudowie naszych sklepów internetowych. Oferujemy elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej oraz szansę na rozwój w międzynarodowym środowisku. Obowiązki: Rozwój i optymalizacja platformy e-commerce: Implementacja nowych funkcji, optymalizacja wydajności sklepu, dbanie o skalowalność rozwiązań. Integracja z zewnętrznymi API: Łączenie sklepu z zewnętrznymi systemami płatności, dostawców, narzędzi CRM i ERP. Utrzymanie i aktualizacje: Nadzór nad bieżącym stanem technicznym sklepu, aktualizacje oprogramowania, zapewnienie bezpieczeństwa danych. Diagnostyka i rozwiązywanie problemów: Szybka reakcja na zgłaszane problemy techniczne, analiza i usuwanie usterek. Wsparcie techniczne dla innych działów: Współpraca z działem marketingu i sprzedaży w celu technicznego wsparcia realizowanych kampanii i promocji. Monitorowanie wydajności: Analizowanie danych dotyczących wydajności sklepu, raportowanie i wprowadzanie ulepszeń. Wymagania: Doświadczenie w pracy z platformami e-commerce takimi jak WooCommerce oraz Baselinker. Znajomość języków programowania stosowanych w web development, takich jak PHP, JavaScript, HTML, CSS. Doświadczenie w pracy z bazami danych (np. MySQL, PostgreSQL) Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych. Dobra znajomość języka angielskiego.
  • no avatar
    DemLine
    Potrzebujemy takiego konfiguratora produktu jak na rynekszyldow.pl Ważne aby wykorzystać tam jak najmniej kodu lub wcale. Sprawa pilna
  • no avatar
    Alicja 93 umowy
    Sklepy internetowe PrestaShop
    Do negocjacji
    14
    28d
    Jako agencja interaktywna szukamy freelancera z 2 letnim doświadczeniem do tworzenia sklepów internetowych opartych na CMS PrestaShop na podstawie gotowych projektów graficznych w Figmie.
  • no avatar
    Anzo
    Szukamy developera, który wprowadzi zmiany w customowej wtyczce używanej do importu danych produktów znajdujących się w hurtowni. Wtyczka importuje m.in. zdjęcia, tytuły, opisy, ceny i stan magazynowy, pomija produkty zawierające określone słowa kluczowe (użytkownik ma możliwość podania słów kluczowych w polu), jest uruchamiana regularnie by zapewnić aktualny stan magazynowy w sklepie. Do importu używamy dwóch plików XML: 1) zawierający informacje dotyczące produktów – nazwa, opis, marka, atrybuty, ean itp. 2) zawierający ceny i stan magazynowy Kluczem, po którym można zrobić mapowanie jest unikalny numer EAN. Problemy: 1) Łącznie w hurtowni (XML) jest ok 50k różnych produktów (każdy wariant to jeden produkt), wtyczka po 10 minutach przerywa import ze względu na timeout (konfiguracja PHP) i należy ją uruchomić ponownie lub należy ręcznie podzielić jeden duży plik XML na kilka mniejszych i importować kolejno. 2) Wtyczka nie importuje nazw marek. Marki są obsługiwane przez wtyczkę Perfect Brands WooCommerce, ale możemy z niej zrezygnować, jeżeli zostanie zaproponowane inne, prostsze rozwiązanie. 3) Niektóre produkty posiadają warianty, np. pojemność. Kiedy jeden produkt występuje w hurtowni (XML) w wielu wariantach, importujemy wiele produktów, co mnoży nam liczbę produktów w sklepie. Przykład: <product> <name>Karl Rome Divino Amore woda perfumowana spray 60ml</name> <brand>Karl Lagerfeld</brand> <feature name="Pojemność"> <value>60</value> </feature> </product> <product> <name>Karl Rome Divino Amore woda perfumowana spray 100ml</name> <brand>Karl Lagerfeld</brand> <feature name="Pojemność"> <value>100</value> </feature> </product>
  • no avatar
    Krzysiek Dziekański
    Poszukujemy freelancera / małej agencji, która będzie w stanie wdrożyć zmiany na sklepie Shopify. W ramach prac, do wykonania jest: - Przebudowa karty produktu (dodanie atrybutów, specyfikacji itp.), karty produktowe które nam się podobają to np.: https://nordicsheep.no/products/babyskinn lub https://www.kid.no/puter-og-pledd/saueskinn/longwool-lammeskinn-offwhite?v=840309002 - Małe poprawki graficzne (np. nieczytelny tekst na zdjęciach kategorii) - Budowa/poprawa strony głównej (zgodnie z wytycznymi i webframe) Wymagane: - Wysoka znajomość Shopify - Umiejętność programowania szablonów Shopify - Poczucie stonowanej estetyki i minimalizmu (rynek skandynawski)
  • no avatar
    Mateusz Baranowski1990
    Opis Projektu Poszukuję doświadczonego freelancera, który przygotuje kompleksowy sklep internetowy sprzedający męskie bransoletki. Sklep ma działać na terenie Polski, Niemiec, Holandii i Anglii, zapewniając pełną funkcjonalność w zakresie płatności, dostawy i obsługi klienta. Zakres Prac Platforma E-commerce Wybór i konfiguracja odpowiedniej platformy e-commerce (preferowane Shopify, WooCommerce, BigCommerce lub PrestaShop). Rejestracja domeny i hosting sklepu. Marketing i SEO Optymalizacja sklepu pod kątem SEO. Integracja z Google Analytics i Google Search Console. Integracja z narzędziami do e-mail marketingu (Mailchimp). Przygotowanie podstawowych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram). Prawo i Regulacje Przygotowanie regulaminu sklepu oraz polityki prywatności, zgodnych z przepisami obowiązującymi w Polsce, Niemczech, Holandii i Anglii. Konsultacja w kwestii podatków i VAT przy sprzedaży międzynarodowej (we współpracy z naszym księgowym).
  • no avatar
    Kamil_Xform
    Dzień dobry. Szukam doświadczonej osoby do integracji PayU (szybkie przelewy/BLIK) ze sklepem internetowym na Wix.com poprzez REST API (chyba, że istnieje inna metoda, której nie znam). Ostatecznie zamiast PayU możemy użyć innego providera jak przelewy24/tpay/autopay. Proszę o oferty z określeniem przybliżonego czasu realizacji.
  • no avatar
    Michael1245
    Wtyczka woocomerce
    Do negocjacji
    11
    26d
    Dzień dobry, Posiadam baze ponad 20 tys produktow. kazdy z produktów jest powielony 8 razy t.j. tyle ile ma rozmiarów. Chciałbym prosić o wycene wtyczki która miałaby działać na jeden z dwóch sposobów: 1. Po uruchomieniu lub w trakcie importu z pliku dawala mozliwość połączenia grupowo produktów w warianty tak aby w bazie wordpress zostały utworzone produkty z odpowiednio dopasowanymi wariantami na podstawie sku. Aktualna budowa sku wyglada nastepująco: model/baza/rozmiar 2. Z linkowało odpowiednio produkty w sklepie w widoku dla klienta np. tak jak działa wtyczka WPC Linked Variation od WPClever oraz dodatkowo ukrywało resztę produktów na liscie tak aby nie powielalo jednego modelu.
no avatar
PanPomidor
Zleceniodawca
27 umów
Kategoria zlecenia:
Sklepy internetowe

Opis zlecenia

Cześć,

szukamy dewelopera dla sklepu internetowego postawionego na Woocommerce.

Potrzebujemy kogoś, kto będzie pomagać nam w rozwiązywaniu technicznych problemów/wyzwań.

Przykładowe zadania, do których potrzebujemy pomocy:

Chcemy dodać link do śledzenia przesyłki w mailu

Chcemy wdrożyć system, który będzie proponował klientom produkty do zakupu na bazie ich wcześniejszych zakupów

Chcemy wysyłać ładne maile pozakupowe (standardowe woocommerce'owe/maile z różnych wtyczek nam się nie podobają)

Chcemy zacząć robić testy A/B

Chodzi więc o kogoś, do kogo możemy przyjść z pytaniem, gdy chcemy coś wykonać, ale nie wiemy, jak technicznie możemy to zrobić.

Zależy nam więc na współpracy z kimś, kto:

- rozumie eCommerce,

- będzie dbał o szybkość ładowania strony i poprawność jej działania

- zna narzędzia/wtyczki i potrafi zaproponować odpowiednie

- działa dynamicznie.

Proszę o podanie stawki za godzinę pracy