Wykonanie projektu grafik w stylu 8-bit pixel

Zlecenie zamknięte
no avatar
Dawid1
Kategoria zlecenia:
Design i 3d

Do negocjacji

Umiejętności:
design
grafika
photoshop

Opis zlecenia

O projekcie:

Poszukujemy grafika artystę, który zaprojektuje grafiki w stylu 8 bit pixel art do gry mobilnej. Celem pracy jest zwiększenie satysfakcji klienta korzystającego z produktu poprzez poprawę funkcjonalności i użyteczności, dostarczenie łatwego w obsłudze i interakcji produktu dla klienta.

Twój zakres obowiązków:

- przygotowanie: grafik statycznych oraz animowanych postaci, projekt loga, przycisków menu, projekt UX aplikacji

- umiejętność myślenia koncepcyjnego – będziesz wyznaczać kierunki projektów

- projektowanie materiałów promocyjnych, brandingowych oraz wykonywanie innych prac graficznych związanych z realizowanymi projektami.

Nasze wymagania:

- wymagane doświadczenie w tworzeniu grafiki pixel art, poparte portfolio – wrzuć linka do prac, uwielbiamy rozmawiać o projektach

- chęć uczenia (się) czegoś nowego – nauczymy się czegoś od siebie!

- posiadasz doświadczenie w projektowaniu layoutów i grafik na potrzeby gier mobilnych oraz projektowaniu UI/UX,

- jesteś kreatywny, ale równocześnie potrafisz myśleć analitycznie,

Czekamy na Twoją dobrą energię i jeszcze lepsze pomysły. Najważniejsze, by spod Twojej ręki wychodziły cieszące oko grafiki, sprite, proste animacje.

W załączniku zamieszczamy przykładowy koncept grafiki pixel jaką chcemy abyś wykonał:

Zapraszamy do składania ofert.

Rodzaj i ilość projektów:

animacje postaci, grafiki stystyczne, loga, przyciski menu, grafiki reklamowe do sklepu z aplikacjami