Copywriter - branża gastronomiczna

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Marketing

  • no avatar
    Małgorzata Buchkovska 1 umowa
    Scenariusze
    Do negocjacji
    7
    29d
    Dzień dobry, Szukam osoby, która będzie tworzyć scenariusze do filmów - coś w stylu narracji pomiędzy dialogami. Chętnym wyślę przykład scenariusza. Stawka za minutę filmu - 2 zł. Pozdrawiam
  • no avatar
    Marcin - Inventively 123 umowy
    Opis Stanowiska: Poszukujemy doświadczonego Eksperta ds. LinkedIn i Copywritingu. Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za rozwijanie obecności na LinkedIn naszego CEO. Twoja wiedza na temat tworzenia treści marketingowych oraz strategii LinkedIn odegra kluczową rolę w pozycjonowaniu naszego CEO jako lidera branżowego. Zakres obowiązków: Opracowanie i wdrożenie kompleksowej strategii LinkedIn. Pisanie i optymalizacja treści na LinkedIn, odzwierciedlających wiedzę fachową naszego CEO oraz innowacje agencji. Współpraca z naszymi grafikami w celu tworzenia atrakcyjnych wizualnie elementów profilu. Monitorowanie i analiza metryk zaangażowania na LinkedIn w celu dostosowania strategii. Wymagania: Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu profilem LinkedIn i copywritingu. Solidna znajomość marketingu B2B i budowania marki osobistej. Doskonałe umiejętności pisania w języku angielskim. Umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy.
  • no avatar
    Spinel
    Czerpiąc informację ze strony spinelsoda.pl/punkty-wymiany tekst ma być o każdym mieście w Polsce gdzie można wymienić butlę do SodaStream w punktach Spinel Soda. Do każdego miasta linkowanie oraz link do strony spinelsoda.pl/punkty-wymiany/
  • no avatar
    Serwery dla Ciebie
    Szukam osoby do stałej współpracy przy tworzeniu bloga o serwerach i oprogramowaniu. Warunkiem koniecznym jest znajomość budowy komputera, podstawowa wiedza z zakresu oprogramowania oraz znajomość nowych technologii.
  • no avatar
    Lean Action Plan
    Dzień Dobry, Szukamy osoby do stworzenia artykułu porównanie programów do zarządzania produkcją w tym stylu - https://leanactionplan.pl/firmy-leanowe-w-polsce/ Nasz produkt - https://aplikacjelean.pl/aplikacje/zarzadzanie-produkcja/ - Jak wybrać? - Ranking - porównanie
  • no avatar
    KlaudiaFrydrych
    Każdy z artykułów po 5-6 tys. znaków. 6 artykułów w miesiącu. Tytuły wpisów podsyłam ja.
  • no avatar
    Bartosz M 2 umowy
    Treści prawno-informatyczne
    12
    28d
    Dzień dobry, Nawiążemy stałą współpracę w zakresie audytu treści na sklepie internetowym, tworzeniu treści pod artykuły blogowe, podstron, kanałów marketingowych. Tematyka: oprogramowanie, kwestie licencyjne Dobrze jakby Wykonawca wcześniej przygotowywał treści prawne związane z IT.
  • no avatar
    Katarzyna 14 umów
    Potrzebujemy osobę, która zrobi korektę tekstów technicznych po angielsku pod kątem poprawności języka i dobrej czytelności. To będzie dodatkowy rozdział tego ebooka: https://houseofangular.io/wp-content/uploads/2024/02/Ebook_The_Ultimate_Guide_to_Angular_Evolution.pdf
  • no avatar
    Hasta
    Dzień dobry, poszukuję osoby, która będzie pisała artykuły na blogi w kilku branżach. Najlepiej, żeby była to osoba, która lubi pisać i ma lekkie pióro. Interesuje mnie stała współpraca, treści do pisania jest bardzo dużo. Na początku trzeba zrobić research danego tematu, a potem na podstawie tego zacząć pisanie.
  • no avatar
    Klaudia.W
    Hej! Poszukujemy freelancera z pasją do pisania i dekoracji, który chętnie wykorzysta nowoczesne narzędzia do tworzenia opisów produktów z branży home decor! Fascynują Cię wnętrza i potrafisz pisać tak, że inni chcą otaczać się pięknymi przedmiotami? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealne zadanie. Praca polega na tworzeniu przyciągających uwagę opisów produktów, przy czym kluczową rolę w Twojej pracy będzie pełnić zaawansowane narzędzie wspierające proces twórczy i przyspieszające pracę – chat GTP. Co oferujemy? - Dostęp do narzędzi takich jak chat GTP, który pomoże Ci tworzyć jeszcze lepsze treści. - Pełne wsparcie merytoryczne i dostęp do niezbędnych materiałów. - Jasne wytyczne dotyczące tworzenia treści. - Możliwość długotrwałej współpracy i rozwijania się w ramach różnych projektów. Czego oczekujemy? - Umiejętności pisania kreatywnych i angażujących tekstów. - Chęci do wykorzystywania nowoczesnych technologii w pracy (szczególnie chat GTP). - Zdolności do przestrzegania wytycznych i terminów. - Otwartości na dużą ilość zleceń i efektywne zarządzanie czasem. Jak aplikować? Wyślij do nas przykłady dotychczasowych tekstów, opisów produktów i artykułów blogowych. Opowiedz także o swoim doświadczeniu z wykorzystaniem narzędzi wspomagających pisanie, jak chat GTP, oraz dlaczego chcesz pracować w branży home decor.
no avatar
Zleceniodawca
62 umowy
Kategoria zlecenia:
Copywriting i teksty

Opublikowano:
Ważne do:

Poszukujemy copywritera do przygotowania treści do sklepu internetowego oferującego kompleksowe wyposażenie dla gastronomii (urządzenia gastronomiczne, wyposażenie, akcesoria ). Teksty muszą być pisane wysokiej jakości językiem branżowym. Oferta przeznaczona tylko dla osób mających doświadczenie w pisaniu tekstów dla tej branży.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie portofolio tekstów o tematyce gastro wraz z ofertą za 1000 znaków tekstu.

Tematyka/branża:

gastronomiczna

Rodzaj i ilość tekstów:

100 tekstów do kategorii.