Badanie rynku - rynek niemiecki.

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    daxis
    poszukuję osób chętnych do przeanalizowania rynku i klientów usług architektonicznych. Na jej podstawię potrzebuję określenie potrzeb klientów indywidualnych i zbudowanie person. Interesują mnie użytkownicy internetu poszukujący usług architektonicznych (klienci stron z gotowymi projektami, osoby poszukujące lokalnego architekta, osoby poszukujące architekta do uzyskania pozwolenia na budowę, osoby poszukujące architekta do adaptacji gotowego projektu, osoby poszukujące projektu indywidualnego domu, osoby poszukującej projektanta wnętrz). Proszę o podanie ceny i czasu realizacji, w razie jakiś pytań pisz śmiało.
  • no avatar
    LukaszOst 1 umowa
    Poszukuje osoby, która posiada duże doświadczenie oraz podejmie się stworzenia pitchdeck oraz teasera inwestycyjnego, który chcę przedłożyć inwestorom.
  • no avatar
    AdrianWolf 6 umów
    Szukam kogoś kto pomoże mi stworzyć profesjonalną ankietę skierowaną do CEO firm, mającą na celu ocenę potrzeby nowej aplikacji oraz przeprowadzi to badanie. Celem ankiety jest zebranie informacji, które pomogą zrozumieć, czy istnieje zapotrzebowanie na planowaną aplikację oraz jakie funkcjonalności byłyby najbardziej pożądane przez liderów biznesowych. Zakres zlecenia: Stworzenie ankiety: Opracowanie pytań ankiety (szablon mam), które będą badać zapotrzebowanie na nową aplikację wśród CEO firm. Pytania powinny obejmować takie aspekty jak: aktualne wyzwania w zarządzaniu firmą, brakujące narzędzia lub funkcjonalności, preferencje dotyczące integracji z innymi systemami, oczekiwania odnośnie wsparcia technicznego, etc. Zapewnienie, że ankieta będzie klarowna, zrozumiała i możliwa do wypełnienia w krótkim czasie. Przeprowadzenie badania: Dystrybucja ankiety wśród CEO firm. Możemy wspólnie określić najbardziej efektywne kanały dotarcia do potencjalnych respondentów. Zbieranie odpowiedzi i monitorowanie postępu badania. Zapewnienie odpowiedniej liczby odpowiedzi, aby wyniki były reprezentatywne. Analiza wyników: Analiza zebranych danych i wyciągnięcie wniosków. Przygotowanie raportu z wynikami ankiety oraz rekomendacjami, które pomogą w dalszym rozwoju aplikacji. Wymagania: Doświadczenie w tworzeniu i przeprowadzaniu ankiet oraz badań rynku. Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków. Znajomość narzędzi do tworzenia ankiet (np. Google Forms, SurveyMonkey). Dobre umiejętności komunikacyjne. Terminowość i rzetelność.
no avatar
wito12345
Kategoria zlecenia:
Badanie rynku

Opis zlecenia

Witam,

Szukam osoby do wykonania Cold Callingu na rynku niemieckim. Baza kontaktów obejmuje około 500 klientów - zostanie udostępniona przez naszą firmę.

Obowiązki:

- Wykonywanie Cold Callingów do klientów na rynku niemieckim zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

- Prowadzenie codziennych (krótkich) raportów z wykonanych rozmów.

- Przygotowywanie krótkich opisów z przeprowadzonych rozmów w celu analizy i doskonalenia strategii.

Wymagania:

- Język Niemiecki na poziomie, który pozwoli na płynną komunikację.

- Doświadczenie w Cold Callingu.

Zapraszam do przesyłania ofert.

Przesłane oferty 3

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów