Asystentka/asystent ds. HR

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Zlecenia dla studentów

  • no avatar
    DP.wytwornia
    Szukam chętnych do współpracy przy ocenie procesów sprzedaży dla różnych korporacji. Pierwsze zlecenie próbne: Otwarcie konta firmowego (wymagane posiadanie działalności gospodarczej) przez telefon. Stawka to 30 zł+ 300 zł bon na zakupy w Biedronce. Następne zlecenie to zapytanie o ofertę na zakup pompy ciepła. E-mail i rozmowa video. Stawka 100 zł. Proszę o oferty z numerem NIP.
  • no avatar
    Gama 1 umowa
    Oferujemy pracę zdalną na fakturę przez portal Useme. Czas trwania umowy - 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Zadania: Tworzenie i edycja tekstów, Poszukiwanie informacji na wyznaczone tematy, Przegląd informacji anglojęzycznych, Przygotowywanie pomysłów na treści do mediów społecznościowych. Poszukiwane umiejętności: “Lekkie pióro”, Dobra znajomość języka angielskiego, Min. podstawowa znajomość chatu GPT. Prosimy osoby zainteresowane o przesłanie CV lub listu motywacyjnego opisującego umiejętności i doświadczenie oraz o przesłanie swoich miesięcznych oczekiwań finansowych.
  • no avatar
    Sampranie
    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą poszukującą studenta grafiki do stałej współpracy w zakresie przygotowywania materiałów promocyjnych. Nasze zapotrzebowanie obejmuje projektowanie ulotek, broszur, voucherów, plakatów, wizytówek, a także billboardów. Szukamy osoby, która: a. Poszukuje dodatkowego zajęcia i chce rozwijać swoje umiejętności w praktycznych projektach. b. Jest kreatywna i otwarta na nowe wyzwania. c. Realizuje zlecenia terminowo, dbając o wysoką jakość swoich prac. e. Posiada smykałkę sprzedażową i potrafi przygotowywać oferty docierające do różnych grup odbiorców Oferujemy: a. Stałą współpracę przy różnorodnych projektach. b. Elastyczność w zakresie godzin pracy — zdajemy sobie sprawę, że jesteś studentem. c. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w projekty. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie propozycji wynagrodzenia oraz portfolio z Twoimi pracami. Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj swoją kreatywność oraz pasję do grafiki, pracując nad realnymi projektami, które będą miały wpływ na rozwój naszej marki!
  • no avatar
    MSStudio
    Projekt skarpetek
    Do negocjacji
    12
    18d
    Szukamy kreatywnej duszy do zaprojektowania minimalistycznej wersji skarpetek o tematyce związanej z pilatesem. Mamy już kilka wizji, bardziej potrzebujemy wykonawcy pomysłu.
no avatar
Agencja HR
Kategoria zlecenia:
Inne

Jesteśmy firmą rekrutacyjną i poszukujemy wsparcia dla naszego zespołu (znajomość języka ukraińskiego będzie dodatkowym atutem).

Obowiązki:

- kontakt z kandydatami (telefoniczny)

-weryfikacja umiejętności

- publikacja ogłoszeń i postów w social media

Ilość pracy szacujemy na 40 godzin w miesiącu.

Nie jest wymagana pełna dostępność w trakcie normalnych godzin pracy: działania możliwe także popołudniami i w weekendy.

W ofercie proszę o uwzględnienie swojej dostępności czasowej w ciągu tygodnia oraz stawki za 40 godzin pracy.

Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż)

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie

- posiadanie działalności gospodarczej

Zlecenie w liczbach:

40 godzin w miesiącu