Asystentka do serwisu parentingowego (copywriting i social media) na pełny etat

Zlecenie zamknięte
no avatar
n.dabrowska
Zleceniodawca
20 umów

Do naszego małego zespołu szukamy osoby, która umie rozkręcić social media o tematyce parenting/żywienie dzieci (fajnie gdybyś była mamą, która rozszerzanie diety zna z doświadczenia). Umiejętność pisania dłuższych tekstów (artykuły blogowe) też jest dla nas bardzo ważna. Jeśli prowadzisz swoje social media lub bloga, to dla nas duży plus! W zamian oferujemy ciekawą pracę, poznanie biznesu online od kuchni oraz oczywiście wynagrodzenie :)

Uwaga: praca na pełen etat!

Zakres obowiązków:

- planowanie, tworzenie i publikowanie treści w social mediach (angażujące posty i stories, zachęcające do dyskusji - grupa docelowa: mamy niemowląt i małych dzieci)

-copywriting - pisanie artykułów na naszą stronę www (na podstawie materiałów źródłowych),

-przygotowywanie prostych grafik w serwisie Canva Pro,

-wsparcie redakcji w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania:

-Umiejętność pisania poprawną polszczyzną

-Tworzenie dłuższych publikacji (artykuł na stronę), jak i krótkich angażujących treści (posty na social mediach).

-Zainteresowanie zdrowy odżywianiem, znajomość zasad żywienia dzieci i niemowląt lub chęć zdobycia wiedzy w tym zakresie.

-Chęć do nauki i rozwoju.

-Komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność.

Ważne dla nas:

-Jeśli prowadzisz lub prowadziłaś własnego bloga/profil w social mediach, to będzie duży plus (prześlij linki do swoich miejsc w sieci).

-Aktualna wiedza o żywieniu niemowląt (bardzo ważne, ale nie konieczne, jeśli umiesz dobrze pisać i odnajdujesz się w tematyce parenting/zdrowe żywienie).

-Wiesz jak lepiej rozkręcić działające dobrze social media.

Oferujemy:

-wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

-pracę w miłej i rodzinnej atmosferze w małym zespole,

-elastyczny czas pracy i pracę zdalną (co jakiś czas spotkania stacjonarne (Warszawa), aby omówić bieżące sprawy, wdrożyć Cię w nowe projekty,

-satysfakcjonującą, ciekawą pracę w obszarze internetu i social mediów,

-poznanie biznesu online od kuchni,

-możliwość realizacji własnych pomysłów.

Rodzaj i ilość tekstów:

Praca na pełen etat — tworzenie kilku artykułów blogowych tygodniowo, codzienna obsługa social mediów.

Tematyka/branża:

parenting, zdrowe żywienie, żywienie niemowląt, żywienie dzieci,