Asystent e-commerce, praca zdalna, 80h / msc

Zlecenie zamknięte
no avatar
FOR
Zleceniodawca
1 umowa
Kategoria zlecenia:
Inne prace biurowe

Firma z branży reklamowej zatrudni asystenta lub asystentkę do bieżących prac administracyjnych związanych z prowadzeniem sprzedaży / uzupełnianiem oferty w kanale on-line. Praca zdalna w wymiarze 80h /msc. Dostępność w godzinach 8-16, elastyczne godziny pracy w wybranym przedziale czasowym.

Obowiązki:

tworzenie i aktualizacja cenników

wprowadzanie produktów do bazy sklepu

bieżąca obsługa zapytań i zamówień (e-mail, telefon)

systemowa realizacja zamówień (wprowadzanie, wysyłka zamówień do realizacji, monitoring, fakturowanie) tworzenie bazy kontaktów branżowych

dodawanie (nie tworzenie) treści w obrębie sklepu (np. blog)

Wymagania:

biegłe poruszanie się w internecie

znajomość pakietu Office (w szczególności excel)

rzetelność

dobra samoorganizacja

wysoka kultura osobista w mowie i piśmie

Miejsce wykonania:

Zdalnie.

Zlecenie w liczbach:

dostępność 80h w miesiącu w godzinach 8-16