Asystent/ Asystentka Zarządu

Otwarte
Kancelaria-Centrum
Kategoria zlecenia:
Wirtualna asystentura

Działania bieżące spółki wymagające osobistego zaangażowania zarządu.

Przykład niezbędnych umiejętności:

- podstawowe działania marketingowe, zarządzanie opiniami profili Google

- praca na Excel’u

- telefony do instytucji według wytycznych

- sporządzanie podręcznika operacyjnego firmy

- nadzór danych z Excel’u i sporządzanie raportów dla zarządu

- prace porządkowe w dysku wirtualnym firmy (rozpisanie katalogów i ustalenie dostępności plików)

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    grs-office 33 umowy
    Specjalista ds. Zakupów
    Do negocjacji
    6
    28d
    Jesteśmy firmą budowlaną i poszukujemy Specjalisty ds. Zakupów do zdalnej współpracy. Wymagana jest codzienna dostępność w godzinach przedpołudniowych, minimum 2 godziny dziennie. Zaopiekowanie tematu zakupów (zarówno produktów jak i usług) - wyszukiwanie ofert i dostawców, - negocjowanie warunków, - dokonywanie zakupów / zamówień, - uzupełnianie danych w systemach, - monitorowanie statusu dostaw, - archiwizacja dokumentów. Ilość pracy szacujemy wstępnie na 40 godzin w miesiącu. W ofercie proszę o uwzględnienie swojej dostępności czasowej w ciągu tygodnia oraz stawki za 40 godzin pracy. Mile widziane: - doświadczenie na podobnym stanowisku. Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w co najmniej jednym z przypadków: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż); - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie; - posiadania działalności gospodarczej.
  • no avatar
    Lebenskompass
    Wirtualna asystentka
    Do negocjacji
    27
    27d
    Cześć, poszukuję asystentki, zaradnej i komunikatywnej osoby do pomocy w rozwoju kilku projektów (mindfulness, rozwój osobisty, organizacja) . Zakres prac dotyczy między innymi wsparcia w marketingu i rozwoju produktów. Zadania: 1. Research dot. materiałów, dostawców, produkcji, logistyki i osób do współpracy. 2. Zbieranie ofert i wycen. 3. Badanie rynku i konkurencji. 4. Tworzenie treści tekstowych i graficznych do działań marketingu online. 5. Tworzenie testów na bloga i do reklam. 6. Inne - podobne do powyższych. Proszę o podanie proponowanej stawki (za godzinę/projekt), opis doświadczenia i określenie dyspozycyjności w najbliższych tygodniach. Zależy mi na współpracy długoterminowej.
  • no avatar
    E-Lions 1 umowa
    Poszukujemy specjalisty który zajmie się obsługą naszych kont na Allegro i Amazon. Proszę o podanie doświadczenia i orientacyjnej ceny za obsługę.
  • no avatar
    Videokings.pl 37 umów
    Potrzebujemy wsparcia przy tworzeniu treści tekstowych do działań marketingu online. Posty do SM/ SMSy informacyjne / Teksty na landing page / korekta napisów do materiałów Video / spisywanie procesów i procedur w formie dokumentów tekstowych / tworzenie notatek z nagrań audio / video
  • no avatar
    Fundusze UE
    Zlecenie obejmuje: - budowanie własnej bazy klientów (m.in. kontakt telefoniczny, mailing, LinkedIn, FB, inne) - zarządzanie własną bazą klientów; - kontakt z Firmami (osobami decyzyjnymi); - promowanie usług Inicjatywa Euro; - informowanie dedykowanych przedsiębiorców o możliwości pozyskania dotacji z UE; - samodzielna weryfikacja Firmy pod kątem wymogów danej dotacji; - umawianie spotkań z wybranymi Firmami (firmy z sektora MŚP, duże podmioty); - utrzymywanie kontaktu z dedykowanymi przedsiębiorcami; pomoc w finalizowaniu procesu sprzedaży; Stała współpraca.
  • no avatar
    Zlecenia-Ksiegowe
    Obsługa księgowa
    Do negocjacji
    6
    20d
    Przygotowanie firmy do sprawozdania finansowego z branży wydawnictwo/księgarnie z OSS, czynni podatnicy VAT, średnio 30-40 FV i operacji na wyciągu.
  • no avatar
    Kasia Bąkowska
    Poszukuję freelancerów do współpracy w ramach projektu wirtusfera.pl w szczególności osoby ogarniające kalendarze, strony www, prostą księgowość, reserch proszę o oferty wg stawki godzinowej oraz za zlecenie
  • no avatar
    karoldraspa
    Wirtualna asystenkta
    Do negocjacji
    57
    10d
    głównie odbieranie tel. prace biurowe
  • no avatar
    kasia_vs_zadania 6 umów
    Do negocjacji
    24
    10d
    Cześć, poszukuję prawdziwej asystentki, zaradnej i komunikatywnej osoby która pomogłaby mi ogarnąć różne bieżące sprawy. W dużej mierze są to sprawy z zakresu: * znaleźć osobę, która wykona dla mnie "coś" (stronę www, remont łazienki, kampanię newsletterową itp.) - jeśli orientujesz się w sprawach biznesów online, copywritingu, social media to będzie to duży plus, może mieć wtedy więcej zadań, * zadzwonić i zamówić jakąś rzecz/usługę, * przypomnieć mi o ważnych sprawach, * umówić spotkania, wymieniac maile w ich sprawie itp. Współpracę możemy rozpocząć teraz, a możemy od lipca. Szczególnie przez wakacje mogę potrzebować więcej pomocy :) Ważne: szukam osoby, która mówi i pisze po angielsku. Poziom B2 to minimum. Idealnie szukam asystentki z Łodzi, tak byśmy mogły się czasem spotkać.
  • no avatar
    mncompany
    The task is to liquidate a Polish company. The main responsibilities of this role include preparing and submitting the necessary paperwork, ensuring compliance with tax and legal requirements, and handling the final financial transactions.