ANGULAR Front-end Developer

Otwarte
no avatar
regansen
Zleceniodawca
18 umów
Kategoria zlecenia:
Projekty IT

Nasza firma, działający startup, poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Front-End, który pomoże w udoskonaleniu naszej aplikacji ERP. Mamy ambitne plany i potrzebujemy kogoś, kto wesprze nasz zespół w dalszym rozwoju.

Opis stanowiska:

Szukamy specjalisty Front-end Developer który zajmie się głównie poprawą i rozbudową interfejsów użytkownika naszej aplikacji na platformy webowe, tabletowe i mobilne. Będziesz odpowiedzialny za implementację rozwiązań zaprojektowanych w Figma, z naciskiem na skalowanie i responsywność. Twój zakres obowiązków będzie skupiał się na pracy z ANGULAR, HTML, CSS oraz Tailwind.

Wymagania:

Doświadczenie w ANGULAR oraz tworzeniu responsywnych interfejsów użytkownika z wykorzystaniem HTML, CSS i Tailwind.

Umiejętność pracy z prototypami oraz ich efektywne przekształcanie w kod.

Skłonność do pracy zespołowej oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Znajomość ANGULAR (obecnie po update 16) na poziomie SENIOR.

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.

Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Pracę w dynamicznie rozwijającym się startupie z otwartą kulturą feedbacku.

Realny wpływ na rozwój produktu.

Wymagane funkcje:

ANGULAR Senior

Miejsce wykonania:

zdalne

Najnowsze zlecenia z kategorii Programowanie i IT

  • no avatar
    DATPOL Sp. z o.o. 17 umów
    Zlecę opanowanie ww. modułu do współpracy za pomocą protokołu MQTT w Home Asistant https://www.satel.pl/produkty/komunikacja-i-powiadamianie/moduly-gsm-lte/gprs-a-lte/ Instrukcja: https://www.satel.pl/api/download/manuals/10239
  • no avatar
    CRPEDU
    Wsparcie IT
    Do negocjacji
    22
    25d
    kodowanie oraz programowanie HTML, CSS, JavaScript (PHP8, MySQL, jQuery, SASS, JSON, GIT, npm), przenoszenie wymagań/projektu na działający, funkcjonalny kod (wraz z RWD - responsive web design), wprowadzanie usprawnień związanych z UX/UI, wyszukiwanie i poprawianie błędów UX/UI, współpraca przy tworzeniu nowych funkcjonalności, współpraca z programistą backend i projektantami odpowiedzialnymi za wygląd strony, ciągły rozwój i śledzenie nowych technologii.
  • no avatar
    WIOD Sp. z o.o.
    Zlecę opracowanie, nagranie szkoleń autorskich z bezpieczeństwa informacji / RODO / cyberbezpieczeństwa wraz z przekazaniem praw autorskich lub szerokiej licencji na dowolne użycie. Format szkolenia: wideo, rozdzielczość FHD. Czas trwania: 10-12 minut każde. Co najmniej 20% czasu szkolenia polega na demonstracji (przykłady z życia) - pozostałą część to grafiki oraz opis teoretyczny. Wymagam przesłania próbki 30 sekund głosu. Podany budżet dotyczy jednego szkolenia. Zakres tematyczny (szczegóły w załączniku) np: Wprowadzenie do RODO Bezpieczne przetwarzanie danych osobowych Prawa osób fizycznych pod RODO Podstawowe zasady bezpieczeństwa informacji Ochrona przed phishingiem Bezpieczeństwo w mediach społecznościowych Podstawy zarządzania incydentami bezpieczeństwa Bezpieczeństwo w pracy zdalnej Ochrona przed ransomware Podstawowe techniki zabezpieczające sieć firmową
  • no avatar
    Paweł Góralik 5 umów
    Zlece napisanie jak najprostszego programu ktory pobiera maile na podstawie wyszukiwań z Google. Tzn na podstawie pliku slowa_kluczowe.txt przeszukuje pierwsze tysiac wyników pod daną frazą, a następnie wchodzi na te strony zbierając wszystkie zawarte w nich maile (wystarczy ze wejdzie na glowna storne i glowne podstrony, bez głebokiego wyszukiwania). Następnie wyrzuca do pliku maile.txt Prosze o cene i termin realizacji.
  • no avatar
    remel 13 umów
    Odoo developer
    Do negocjacji
    5
    22d
    Nawiążę stałą współpracę do rozwoju i utrzymania odoo erp gdzie wymagana jest dobra znajomość python, xml. Najlepiej python med lub senior.
  • no avatar
    KOMPAX
    Programista Java
    Do negocjacji
    10
    21d
    Szukam programisty do projektów, które służą do integracji systemów e-commerce z programami ERP.
  • no avatar
    Roastplant
    Automatyzacja sklepu online
    Do negocjacji
    21
    20d
    Cześć! Mam sklep internetowy na IdoSell i potrzebuję pomocy. Szukam kogoś, kto pomoże mi ściągać dane o fakturach i sprzedaży. Najlepiej będzie za pomocą czegoś podobnego do Zapiera Co trzeba zrobić: - regularnie ściągać dane z IdoSell i zapisywać je w np Excelu. - Pobierać faktury do Fakturowni, bo ręczne przepisywanie za długo zajmuje. - zrobić zestawienie bieżących towarów wraz z ich regularną aktualizacja. Faktur jest około 1000 miesięcznie. prosiłbym o propozycje wykonania i widełki za zlecenie Dzięki!
  • no avatar
    Marcin Porzuczek
    Tester oprogramowania
    1000.00 PLN
    42
    20d
    Praca szuka człowieka! Szukamy kogoś, kto dołączy do naszego zespołu jako Tester Oprogramowania. Jeśli lubisz grzebać na stronach, szukać błędów i masz oko do szczegółów, to zostaw kontakt w komentarzu : ) ps. Platforma do rezerwacji wydarzeń typu marketplace. Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.
  • no avatar
    Prestashop24.de, Wordpress
    Przekierowanie 301
    200.00 PLN
    10
    15d
    Witam, szukam freelancera! Trzeba na serwerze jchost ustalic 301 dla 3000 sku i nastepnie ich usunac
  • no avatar
    mwproject
    Dwa zlecenia programistyczne
    Do negocjacji
    16
    15d
    Witam,poszukuje programisty do 2 zleceń programistycznych.Najlepiej,aby to był freelancer,który nie posiada sporych wymagań finansowych oraz ,aby mógł rozpocząć prace od zaraz. Zlecenia są z zakresu wordpress i strony opartej o phpbb.