3 Artykuły sponsorowane dla branży Przemysłowej/Serwisu maszyn budowlanych

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Marketing

  • no avatar
    Paulina_fic 5 umów
    Potrzebuję zaufanej osoby do stworzenia merytorycznych treści na profil na Linkedin oraz ciekawych treści do newsletterów.
  • no avatar
    Agencja-IF-PL 294 umowy
    Poszukujemy doświadczonych copywriterów, którzy przygotują dla nas specjalistyczne i rzetelne artykuły (+teksty wizerunkowe) z poniższej tematyki: - budownictwo socjalne i społeczne (np. dpsy, porady dla miast), - bankowość prywatna, - technologia budynków (green building), - inwestycje. Zależy nam, aby autor tekstów posiadał usystematyzowaną wiedzę, ponieważ w tekstach miałyby pojawiać się autorskie porady, komentarze, dobre praktyki i profesjonalne doradztwo. Tutaj sam research nie wystarczy :) Ilość tekstów jest zróżnicowana z poszczególnych tematyk, jest to jeszcze do uzgodnienia. Szacowana długość jednego artykułu to ok. 5000-6000 zzs. Prosimy o wiadomość z portfolio i wyceną zł netto za 1000 zzs.
  • no avatar
    ERPSPACE
    Poszukuję Copywritera z dobrym angielskim do stworzenia treści na stronę internetową. Strona posiada tylko jedną wersję językową (j. angielski). Strona kierowana jest na rynek globalny. Planowane podstrony: - Strona główna - About us - Blog (trzy wpisy na start, branża IT)
  • no avatar
    moene
    Dzień dobry, szukam osoby do napisania tekstów na stronę internetową. Teksty dotyczą informacji dla turystów danego kraju za granicą. Chodzi o opis atrakcji turystycznych (miasta do zwiedzania, najbardziej znane miejsca, góry, jeziora itd), znane wydarzenia, najbardziej znane potrawy, itd. Mam propozycję podziału tekstów na kategorie i podkategorię oraz wstępny zakres tekstów. W zależności od konkretnego wpisu, ilość znaków może się różnić. Dlatego proszę o ofertę za 10 x 5000 znaków ze spacjami.
  • no avatar
    hubm 58 umów
    Poszukuję autorów do regularnego tworzenia artykułów na blog o tematyce związanej z kryptowalutami (platformy, handel, analiza kryptowalut, , itp.). Proszę o podanie: stawki za 1000 zzs oraz przykładów wcześniej tworzonych treści o tematyce związanej z kryptowalutami. Dziękuje i pozdrawiam..
  • no avatar
    Łukasz 5 umów
    Przygotowanie oferty
    30.00 PLN
    21
    27d
    Przedmiotem zlecenia jest przygotowanie opisu, że zapraszamy do zakupów hurtowych, dla kazdego nowego klienta próbki przy pierwszych zamówieniach gratis.... wysyłka 3 do 4 dni roboczych pod wskazany adres W Polsce , i zamówienia na mój email jakas stopka stworzona Adres.... Oferta nie może być zbyt długa
  • no avatar
    APK
    Opis stanowiska: Portal branżowy Obiekty, działający w branży B2B w zakresie nieruchomości komercyjnych, poszukuje doświadczonego redaktora z wiedzą w Obowiązki: - Planowanie publikacji - tworzenie i realizacja planu publikacji na podstawie własnego researchu i analizy rynku. - Planowanie tematów redakcyjnych - opracowywanie tematów redakcyjnych dla poszczególnych działów portalu z zakresu: rynku i inwestycji, architektury i designu, wydarzeń branżowych, innowacyjnych rozwiązań, ciekawych obiektów, komentarzy z branży z wizją ich późniejszej komercjalizacji - Redagowanie i zlecanie redakcji tekstów podmiotom zewnętrznym - Monitoring wydarzeń branżowych - śledzenie aktualnych wydarzeń, trendów i nowości w branży nieruchomości komercyjnych - Monitoring portali branżowych - systematyczne przeglądanie portali branżowych - Wiedza branżowa, preferowana osoba z doświadczeniem i wiedzą w sektorze nieruchomości komercyjnych usług dla obiektów, developementu, architektury, ekonomii, prawa oraz pokrewnych - Budowanie współpracy z działem handlowym i autorami tekstów - Współpraca B2B lub na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • no avatar
    APK
    Cyfrowy magazyn branżowy Obiekty, działający w branży B2B w zakresie nieruchomości komercyjnych, poszukuje doświadczonego/ą redaktora/kę z wiedzą w obszarze nieruchomości komercyjnych. Opis zadań: - Redakcja tekstów: Redagowanie i korekta tekstów przed publikacją, dbanie o spójność i jakość merytoryczną. (10 do 12 tekstów, o objętości 10-15K zzs, w wydaniach co 2 miesiące) -Tworzenie contentu- treści dla działu handlowego, wsparcie w obsłudze klientów działu handlowego (ghostwriting) -Wiedza branżowa, preferowana osoba z doświadczeniem i wiedzą w sektorze nieruchomości komercyjnych i branżach pokrewnych - Utrzymywanie relacji z autorami tekstów oraz osobami zlecającymi tematy. - Wyszukiwanie odpowiednich zdjęć, tworzenie tytułów i leadów oraz dbanie o graficzne wyróżnienia tekstów. - Planowanie publikacji nastawionych na sprzedaż w trybie miesięcznym/dwumiesięcznym. - Tworzenie treści z zakresu : ESG, zarządzania nieruchomościami, workplace, HR, architektury, designu, technologii obiektowych, proptech, - Wsparcie w procesie składu, korekty, akceptacji - Współpraca w modelu B2B lub cywilnoprawna, współpraca zdalna - Współpraca w zespole o ugruntowanej pozycji, ze stałymi ekspertami Kogo szukamy: Jeśli jesteś osobą doświadczoną, TERMINOWĄ i skrupulatną, chętnie podejmiemy współpracę. Nie wahaj się aplikować, jeśli Twoja historia zatrudnienia zaczyna się wcześniej niż 10 lat temu :). Jeśli masz swoją wizję specyfiki tej branży, ale również nie wahasz się wykraczać poza nią - zapraszamy!
  • no avatar
    Fusion Marketing Sp. z o.o. 363 umowy
    Poszukujemy osoby z (udokumentowanym) doświadczeniem w przygotowaniu, redakcji i optymalizacji treści wygenerowanych przez AI. Zależy nam na tym, aby taka osoba nie tylko przygotowała odpowiedni prompt i wygenerowała treści zgodnie z naszymi wymaganiami, ale także go później zoptymalizowała pod SEO zgodnie z podpowiedziami SurferSEO (dostarczamy edytor z wytycznymi). Proszę o oferty za wygenerowanie i optymalizację jednego artykułu/tekstu.
  • no avatar
    Przemysław Krawiec 40 umów
    Cześć, szukam do stałej współpracy 2-3 freelancerów, którzy będą przygotowywać ok. 5 tekstów miesięcznie na blogi. Tematyka blogów: marketing, skuteczna nauka, śluby i wesela, sport. Teksty o długości ok. 5 tys. zzs Przesyłam listę tematów wraz z wytycznymi. Prośba o przesłanie informacji o doświadczeniu i proponowanej stawce. Skontaktuję się w ciągu kilku dni z wybranymi osobami.
no avatar
Anna z Develtio
Zleceniodawca
370 umów
Kategoria zlecenia:
Copywriting i teksty
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Dzień dobry,

Zlecimy przygotowanie 3 wysokiej jakości artykułów sponsorowanych SEO dla branży przemysłowej - Serwis maszyn budowlanych.

Długość każdego artykuły 3000 zzs.

Dostarczamy plik wraz z listą tematów oraz wytycznymi.

Tematyka/branża:

Przemysł

Rodzaj i ilość tekstów:

3

Liczba znaków:

SUMA: 3x 3000 zzs = 9000 znaków ze spacjami