De: Poland
Ubicación: Marciszów, PL
En Useme desde 5 mayo 2025
Sobre mí
Od ponad dziesięciu lat w ten lub inny sposób jestem zaangażowana w tworzenie tekstów. Podczas studiów przez trzy lata byłam Redaktor Naczelną studenckiego czasopisma "Student Scribit". Zajmowałam się wtedy wszystkim - od znalezienia aspirujących pisarzy, poprzez opiekę edytorską nad artykułami, przygotowanie odpowiednich ilustracji, prowadzenie wywiadów, aż do wydania numerów drukowanych. W swojej pracy nad tekstem zależy mi na tym, aby pogodzić unikatowy autorski styl z klarownym przekazem docierającym do odbiorcy z krwi i kości.
CV / Currículum
May 2022 - Ahora
Copywriter & Marketing Specialist
Saly S.A.
Tworzenie wszelkich treści dotyczących e-commerce B2B, regularne prowadzenie bloga i optymalizacja strony pod kątem SEO, publikowanie treści na firmowych profilach na portalach społecznościowych, przygotowywanie treści dotyczących platformy.
Abr 2021 - Abr 2021
Content Marketing Specialist
KWKR Konieczny, Wierzbicki i Partnerzy S.K.A.
Administrowanie strony www w języku polskim i angielskim, redagowanie publicystycznych tekstów prawniczych i pisanie tekstów promocyjnych, tworzenie ofert do przetargów, przygotowywanie Kancelarii do uczestniczenia w rankingach.
Ago 2019 - Mar 2021
Młodszy specjalista ds. rozwoju zawodowego
Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej
Prowadzenie strony na Facebooku oraz administrowanie strony ABK, pisanie artykułów do stron i czasopism branżowych, pisanie tekstów promocyjnych oraz treści dot. rozwoju zawodowego, tworzenie grafiki na potrzeby biura.