De: Poland
Ubicación: Kraków, PL
En Useme desde 20 marzo 2021
Tratos 16
EXITOSO: 16
DISPUTADO: 0
FALLIDO: 0
Sobre mí
Cześć! Miło mi, że chcesz dowiedzieć się o mnie więcej. Mam na imię Patrycja i obecnie pracuję jako specjalistka ds. marketingu oraz wirtualna asystentka.
Ukończyłam studiach na kierunkach elektroniczne przetwarzanie informacji, studia dalekowschodnie oraz media społecznościowe w zarządzaniu.
Lubię język. Ciekawią mnie różne zawiłości, a w życiu codziennym od razu i bez większego zastanawiania się wyłapuję błędy. Mam doświadczenie w tworzeniu różnych treści do Internetu, zarówno do mediów społecznościowych, jak i na strony internetowe. Zajmowałam się też prowadzeniem profili konferencji informatycznej, więc nieobca mi branża nowych technologii.
Jeśli uważasz, że mogę Ci pomóc, skontaktuj się ze mną :)
Portafolio
Sklep z elektroniką i AGD
Zajmuję się korektą tekstów dla jednego z największych sklepów internetowych z elektroniką i AGD w Polsce.
W ramach działalności w kole naukowym tworzyłam artykuły związane z obszarem marketingu.
Studencki Festiwal Informatyczny
Tworzyłam harmonogramy działań, copy postów, treści na strony internetowe, notki prasowe oraz przygotowywałam proste grafiki.