De: Poland
Ubicación: Lubichowo, PL
En Useme desde 13 mayo 2026
Sobre mí
Cześć! Jestem świeżo po maturze i aktywnie rozwijam swoje doświadczenie zawodowe poprzez działalność w organizacjach NGO oraz projekty wspierające uczestników i administrację. Posiadam ważną legitymację uczniowską do 30.09.2026.
Specjalizuję się w wprowadzaniu danych, obsłudze e-maili, wsparciu uczestników, organizacji dokumentów oraz zadaniach administracyjnych. Jestem osobą dokładną, dobrze zorganizowaną i szybko uczę się nowych systemów oraz narzędzi online.
Mam doświadczenie w pracy z ludźmi, komunikacji oraz koordynacji zadań dzięki aktywnemu zaangażowaniu w działalność społeczną i organizacyjną. Zależy mi na zdobywaniu nowych umiejętności i budowaniu profesjonalnego doświadczenia freelancerskiego.
Categorías
CV / Currículum
May 2023 - Ahora
Wolontariusz
EYP Poland
Participant support, kontakt mailowy z uczestnikami, wprowadzanie i organizacja danych i dokumentacji, koordynacja wydarzeń, wsparcie logistyczne, współpraca z międzynarodowymi zespołami oraz pisanie akademickie.