De: Poland
Ubicación: Sochocin, PL
En Useme desde 23 abril 2025
Sobre mí
Cześć! Jestem programistą z wykształceniem w zakresie Data Science. Specjalizuję się w tworzeniu aplikacji webowych, głównie w technologii .NET, często z wykorzystaniem Blazor/Radzen. Mam solidne doświadczenie w pracy z bazami danych SQL, a także w analizie danych i tworzeniu raportów – zarówno w Power BI, jak i bezpośrednio w aplikacjach webowych.
• Mam także doświadczenie z Pythonem – szczególnie w zakresie analizy danych przy użyciu biblioteki Pandas. Umiejętności analityczne i programistyczne łączę w celu budowania rozwiązań wspierających podejmowanie decyzji i automatyzujących pracę z danymi.
• Posiadam solidne doświadczenie w realizacji zleceń, do których się zgłaszam. Podejmuję się wyłącznie takich projektów, które wiem, że wykonam szybko i solidnie, aby efektywnie wykorzystać czas zarówno swój, jak i zleceniodawcy.
Categorías
CV / Currículum
Ene 2021 - Ahora
Specjalista (.NET Developer)
Polish Financial Supervision Authority
Umiejętności: SQL · Radzen · .NET · C# · Git · Blazor · Entity Framework
Jun 2019 - Sep 2019
Stażysta - IT systems technician
Visacom
IT systems technician / C# programmer Umiejętności: SQL · .NET · C# · MSSQL · Entity Framework