Cover photo
Index finger pointing up icon

De: Poland

Ubicación: Warszawa, PL

En Useme desde 18 abril 2016

Business bag icon

Tratos 2

EXITOSO: 2

DISPUTADO: 0

FALLIDO: 0

Chat icon

Opiniones 2

POSITIVO: 2

NEUTRAL: 0

NEGATIVO: 0

Sobre mí

Każdy projekt traktuję jak wyzwanie, możliwość do rozwoju i pogłębienia doświadczenia. Zajmowałam się kontrolą jakości szkoleń e-learningowych, stron www, platform i prostych gier. Potrafię przeprowadzić produkt przez pełny proces testowy z wyprodukowaniem m.in. scenariuszy testowych oraz raportów błędów. Tworzyłam również bazy danych w excelu, przepisywałam teksty pisane do komputera, dodawałam produkty do sklepu internetowego. Znam podstawy HTML, CSS, SQL, Java. Od siebie wymagam punktualności i rzetelności, a zadowolenie Klienta jest dla mnie powodem do satysfakcji. Prywatnie żona i mama 3 dzieci zakochana w tańcach latynoskich i zumbie. Nie pogardzę również grą w siatkówkę. Relaksuję się podczas prac w ogrodzie, a w wolnych chwilach czytam kryminały. Zapraszam do współpracy :)

Portafolio

Tomorrow Sp. z o.o.

Scenarzystka szkoleń e-learningowych Koordynator szkoleń Kierownik Zespołu Kontroli Jakości (szkolenia e-learnignowe, platformy, aplikacje, gry)

Opiniones

no avatar
BB
el 2024-11-07
Wystawiona opinia
Polecam współpracę z Kasią, jest komunikatywna, zaangażowana i dba o efekt końcowy przydzielonych zadań :) dziękuje za wsparcie :)
jasiuc
Jasiuc
el 2023-10-23
Wystawiona opinia
Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Kasię! Pracę wykonała błyskawicznie, a do tego bardzo starannie i sumiennie! Współpraca z tą Panią to czysta przyjemność! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli przyjemność współpracować.

Respuesta del freelancer

Kruszczyk
Kruszczyk
el 2023-10-23
Dziękuję :)

Ofertas completadas 1