Index finger pointing up icon

De: Poland

Ubicación: Trzebnica

En Useme desde 1 diciembre 2025

Business bag icon

Tratos 2

EXITOSO: 2

DISPUTADO: 0

FALLIDO: 0

Sobre mí

Realizuję nagrania lektorskie na potrzeby różny projektów - od krótkich nagrań promocyjnych, przez audiobooki, jak również treningi relaksacyjne. Nagrywam w języku polskim (native) oraz angielskim (non-native, po filologii angielskiej)

Moje demo lektorskie jest dostępne tutaj: https://elazinczuk.pl/lektorka

Prowadzę: - sesje coachingowe 1:1 - warsztaty i webinary do pracowników w tematach rozwoju, dobrostanu i działań antywypaleniowych - treningi relaksacyjne (jestem również aktorka własnych relaksacji)

Wszystkie usługi oferuję zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

CV / Currículum

Jun 2024 - Ahora

Voice-over

Elżbieta Zińczuk

Realizuję nagrania lektorskie na potrzeby różnych projektów - demo lektorskie: : https://elazinczuk.pl/lektorka PL (native) ENG (non-native, po filologii angielskiej)

Mar 2024 - Ahora

Coach, trener, trener relaksacji

Hedepy

Prowadzę: Sesje cochingowe 1:1 Wsparcie dla osób, które utraciły pracę Warsztaty, webinary o tematyce wspierającej dobrostan pracowników Treningi relaksacyjne (jako muzykoterapeutka)

Ofertas completadas 1