De: Poland
Ubicación: Kutno, PL
En Useme desde 26 febrero 2022
Tratos 6
EXITOSO: 6
DISPUTADO: 0
FALLIDO: 0
Sobre mí
Jestem graphic designerką, która bierze na klatę każdą wizualną stronę komunikacji marki. Dbam o atrakcyjne opakowanie graficzne dla produktów i usług. W mojej głowie rodzą się i rozwijają najbardziej śmiałe pomysły. Nie tylko projektuję i rysuję, ale odpowiadam za komunikację marki w szerszym znaczeniu.
Jestem o krok przed innymi - mój plastyczny i kreatywny umysł oraz umiejętność tworzenia konceptu w myślach, jest punktem wyjścia do dalszych prac nad projektem. Dostrzegam więcej niż inni. Prócz oczywistych zdolności z zakresu projektowania graficznego, posiadam wiedzę i praktykę z zakresu typografii, czyli dziedziny związanej z pismem i jego graficznej prezentacji. Tworzę więc spójne z marką, charakterystyczne i czytelne fonty i czcionki.
Spod mojej ręki wyjdzie język wizualny, którym Twoja marka komunikuje się z klientami i partnerami. Swoją wiedzą i zdolnościami mogę wesprzeć Cię także w zakresie UI/UX. Stworzę dla Ciebie przejrzystą, prostą i intuicyjną wizualizację i komunikację.
CV / Currículum
Dic 2020 - Oct 2022
graphic designer, project manager
Łódź Kreatywnie
Sep 2018 - Ahora
kierownik Działu Marketingu, graphic designer
Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Abr 2018 - Dic 2020
Specjalista ds promocji, graphic designer
Festiwal Transatlantyk
Nov 2017 - Nov 2019
Specjalista ds marketingu, graphic designer
Dotknij Teatru
Sep 2014 - Dic 2018
Social media manager, graphic designer
Teatr Pinokio w Łodzi
Portafolio
Seria plakatów i grafik dla Centrum Spilno
Gra komputerowa dla dzieci
Aplikacja dla dzieci
Zapoznaj się z moim portfolio: https://useme-prod-public.s3.amazonaws.com/portfolio/056/202756/Portfolio_Edyta_Zajdlic_.pdf
Ofertas completadas 1
-
stworzenie wniosku o dofinansowaniestworzenie wniosku o dofinansowanie w ramach ustaleń telefonicznych