De: Poland
Ubicación: Kotla, PL
En Useme desde 23 abril 2025
Sobre mí
Nazywam się Dominik i jestem uczniem trzeciej klasy technikum. Moją największą pasją jest tworzenie animacji – zarówno 2D, jak i 3D. Mam doświadczenie w pracy z różnymi programami graficznymi, a każdy projekt traktuję jako okazję do nauki i doskonalenia swoich umiejętności.
Jestem osobą rzetelną i odpowiedzialną. Jeśli podejmuję się jakiegoś zlecenia, wykonuję je na 100%, dbając o każdy szczegół i terminowość. Zależy mi na tym, żeby efekt końcowy nie tylko spełniał oczekiwania, ale często je przewyższał.
Ciągle się uczę i rozwijam, bo wiem, że w tej branży kluczowa jest kreatywność i chęć doskonalenia. Animacja to dla mnie nie tylko zawód, ale też sposób wyrażania siebie.