De: Poland
Ubicación: Ługowice
En Useme desde 17 abril 2024
Sobre mí
Przez 5 lat zdobywałam doświadczenie, pracując w agencjach marketingowych oraz in house w działach marketingu po stronie klienta. Myślę, że to połączenie sprawiło, że rozumiem każdą stronę biznesu.
Pracowałam z kilkudziesięcioma klientami z różnych branż, spędziłam tysiące godzin na analizie danych, optymalizacji kampanii i tworzeniu contentu oraz szkoleniu innych pracowników — to wszystko skłoniło mnie do stworzenia miejsca, które na uczciwych zasadach realnie odpowiada na potrzeby klientów.
W moim portfolio znajdują się różni klienci z branży e-commerce min. DUKA, greenpoint, Local Heroes, Fuksiarz.pl
Usługi: - Kampanie reklamowe w systemach Google Ads, Meta Ads (facebook & instagram), TikTok Ads - Audyty Kont Reklamowych - Wdrożenia kont reklamowych oraz analityki na stronie - Szkolenia - Konsultacje i optymalizacja kont reklamowych
Categorías
CV / Currículum
Oct 2023 - Ahora
Założyciel
Digitalize.pl
Własna agencja digital marketingowa
Abr 2022 - Jun 2023
Performance Marketing Specialist
weareoctopus.io
Prowadzenie Działań reklamowych w platformach Meta ads, Google Ads, TikTok Ads, Criteo dla marek greenpoint.pl, miastowlosow.pl, F45
Feb 2022 - Jun 2023
Performance Marketing Specialist
Local Heroes
Prowadzenie Działań reklamowych w platformach Meta ads, Google Ads, TikTok Ads, Criteo na rynkach polskich i zagranicznych. Nawiązywanie współprac z influencerami.
Abr 2021 - Abr 2022
Performance Marketing Specialist
Fuksiarz.pl
Samodzielne prowadzenie działań reklamowych, pełna konfiguracja konta reklamowego nowego bukmachera na polskim rynku Fuksiarz.pl oraz podmiotów partnerskich. Prowadzenie działań reklamowych na platformie Facebook Ads, Google Ads oraz AdForm.
Mar 2019 - Mar 2021
Performance Marketing Specialist
FormUp
Planowanie, tworzenie i prowadzenie kampanii w ekosystemach Facebook Ads, Twitter Ads, LinkedIn Ads dla klientów z wielu branż na rynku polskim i zagranicznym. Monitorowanie, bieżąca analiza oraz optymalizacja prowadzonych kampanii pod wyznaczone KPI