De: Poland
Ubicación: Gdynia
En Useme desde 20 marzo 2026
Sobre mí
Od ponad 10 lat prowadzę własną działalność w obszarze produkcyjnym, dzięki czemu zdobyłam szerokie doświadczenie w zarządzaniu firmą i organizacji pracy. Odpowiadałam za koordynację procesów operacyjnych, kontakt z klientami, nadzór nad realizacją zamówień oraz bieżące funkcjonowanie firmy.
Zajmowałam się również administracją, dokumentacją, wystawianiem faktur, kontrolą kosztów oraz współpracą z księgowością. Rekrutowałam i zarządzałam zespołem, wdrażałam pracowników oraz dbałam o sprawną organizację pracy.
Moje mocne strony to samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie. Szybko uczę się nowych narzędzi i procesów, a do współpracy podchodzę odpowiedzialnie i z dużą dbałością o szczegóły.
CV / Currículum
Ene 2016 - Ahora
Ceo
GINGER Dagna Budzik
Prowadzę firmę produkcyjną, odpowiadając za administrację, kadry, organizację pracy i procesy operacyjne. Rekrutowałam i zarządzałam zespołem, nadzorowałam dokumentację, faktury i współpracę z księgowością.