De: Poland
Ubicación: Warszawa, PL
En Useme desde 16 agosto 2024
Sobre mí
Więcej o mnie: https://damiankujawa.carrd.co/ Moje doświadczenie: https://www.linkedin.com/in/damiankujawa/
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w obszarach dziennikarstwa, komunikacji i marketingu, zdobywane zarówno w sektorze pozarządowym, jak i medialnym. Tworzę treści multimedialne, artykuły i infografiki, zarządzam mediami społecznościowymi oraz wspieram działania promocyjne i edukacyjne. Pracowałem przy koordynacji zbiórek, organizacji wydarzeń oraz kampaniach informacyjnych. Mam doświadczenie w pracy biurowej, współpracy z różnorodnymi społecznościami i prowadzeniu komunikacji w języku polskim i ukraińskim. Interesuję się psychologią, nowymi technologiami i wykorzystaniem AI w mediach. Działam aktywnie jako freelancer i członek zespołów projektowych.
-Pisanie tekstów PL (artykuły, blogi, opisy)
-Research tematyczny, analiza źródeł
-Komunikacja online
-Moderacja i obsługa klienta (mail)
-Prosta grafika (Canva)
Categorías
CV / Currículum
Sep 2023 - Nov 2023
Koordynator zbiórek celowych
Fundacja Espero
Ene 2023 - Nov 2025
Asystent Zespołu
Wikimedia Polska
Wsparcie zespołu w sprawach administracyjnych, biurowych, logistycznych i w kontaktach ze społecznością Wikipedystów
Dic 2022 - Jun 2023
Asystent ds. marketingu
Helpuj.pl
Jun 2022 - Dic 2022
Wsparcie marketingowe
Stowarzyszenie "Serduszko dla Dzieci"
- udostępnianie i pisanie treści (po polsku i ukraińsku) w social-media (Facebook) i na grupach tematycznych (Telegram) - współpraca z portalem https://waw4free.pl/ - tworzenie prostych infografik
Ene 2021 - Abr 2022
Grafik
Dotyczy.pl
Portafolio
Me+AI Certificate
LinkedIn- budowanie marki osobistej i organizacj
AI w marketingu
Szkolenia składało się z elementów:
1. Wprowadzenie do AI • Etyka i prawo
• Zasady bezpieczeństwa w korzystaniu z AI 2. Zasady skutecznego promptowania 3. Przegląd narzędzi do efektywnego tworzenia treści • Chat GPT, Gemini, Copilot, Harpa.