Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Skwierzyna, PL

On Useme since 4 October 2021

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Bardzo mi miło, że zainteresowała Cię moja osoba i postanowiłeś/aś poświęcić chwilę na przejrzenie mojego portfolio.

Zanim przejdziesz do właściwej części tej strony, kilka słów o mnie:

Z wykształcenia jestem dziennikarką oraz marketingowcem, ukończyłam studia na Uniwersytecie Szczecińskim oraz semestr na Uniwersytecie Lizbońskim. Moją wieloletnią pasją jest rysunek, dlatego postanowiłam na własną rękę rozwijać się również w zakresie ilustracji oraz grafiki. Zajmuje się obsługą kanałów w Social Media, tworzę treści do postów oraz na strony internetowe, maluję ilustracje (portrety digitalowe, ilustracje do postów, infografiki, ulotki) oraz tworzę grafiki. Potrafię stworzyć prostą stronę informacyjną na wordpressie oraz proste video reklamowe w programie Premiere Pro. Nie jestem jeszcze specjalistką, ale bardzo pracuję nad tym, aby kiedyś nią zostać :) Jeżeli zainteresowała Cię moja osoba i chciałbyś/abyś podjąć ze mną współpracę - serdecznie zapraszam do kontaktu.

Skills

Adobe illustrator Adobe indesign Adobe photoshop Banner Bussines card Buzzmarketing Copywriting Facebook Fanpage Graphics Illustrations Layout design Leaflets Outddor photography Photography Portrait Posters Product description Retouch Seo Service description Social media Text editing Vector graphics Web design

Portfolio

Portfolio item Portfolio na stronie internetowej

W załączonym linku znajduje się kilka przykładów moich prac. Znajdziesz tam m.in. grafiki na Social Media, ilustracje oraz digitalowe portrety, video do kampanii, przykładowy content do postów na Social Media oraz dłuższy tekst do artykułu.

Portfolio item Behance

Na moim profilu Behance możesz zobaczyć kilka wybranych ilustracji oraz portretów digitalowych.