Weronika Siuda

Weronika Siuda

Joined on: 2015-10-12
Bydgoszcz, Poland
Verified
SKILLS: ad publishingallegrobuzzmarketingcopywritingcustomer servicedata analysisdatabasesdodawanie produktówexcelHRmarketing textonline advertisingonline shopproduct descriptionsalesseoservice descriptionvirtual officewirtualna asystentka

Z wykształcenia jestem inżynierem marketingu i zarządzania, a także technikiem rachunkowości.

W swoim życiu zawodowym kilka lat przepracowałam w księgowości, a dokładniej w biurach rachunkowych. Posiadam doświadczenie w księgowaniu, prowadzeniu kadr i płac, prowadzeniu biura, przeprowadzaniu rekrutacji.

Przez rok pracowałam w dużej firmie windykacyjnej - przeprowadziłam setki rozmów z trudnymi klientami, negocjowałam spłaty zobowiązań. Praca wymagała ode mnie znajomości prawa i wchodzących w tym czasie przepisów związanych z RODO.

Aktualnie zajmuję się prowadzeniem biura, sprawami administracyjnymi, a przede wszystkim prowadzeniem sklepu internetowego na Allegro w branży bieliźnianej. Dodawaniem produktów, pisaniem opisów, podejmowanie akcji marketingowych, obsługą zwrotów i reklamacji, obsługą klienta - ale także obróbką zdjęć w programie Gimp. Prowadzę również funpage na Facebooku.

Moją pasją są szeroko pojęte technologie internetowe, coaching, gotowanie i spędzanie czasu z dziećmi i mężem.

Opis produktu na Allegro

Opis produktu na Allegro

download: OPIS PRODUKTU ALLEGRO.pdf

No reviews.