Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Łódź, PL

On Useme since 6 March 2023

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Od sierpnia 2021 roku stałam się nierozłączna z Menadżerem reklam na Facebooku. Dziś jestem przekonana, że dam radę targetować 🎯dosłownie każdą grupę klientów, do których potrzebujesz dotrzeć.

Swoje umiejętności szlifowałam dzięki pracy w agencjach marketingowych. Pracowałam zarówno jako Specjalista Fb Ads 📈 i Social Media Manager 📲 dla branży beauty. Z chęci rozwoju zmieniłam pracę i aktualnie opiekuję się kontami reklamowymi klientów z wielu branży m.in. odzieżowej, medycznej, kosmetycznej czy motoryzacyjnej ✔️

Co jest fascynującego w strategii reklamowej? Tworzenie więzi klientów z marką w tak sprytny sposób, że sami nie zauważą, kiedy Twój produkt stanie się dla nich niezbędny 🤝🏻

Skills

Audit Copywriting Data analysis E-commerce Facebook Ads Graphics Social media

CV / Résumé

Jan 2023 - Now

Facebook Ads Specialist

2DM Creative

Tworzenie planów reklam, konfiguracja reklam w ekosystemie Meta, tworzenie treści reklamowych, tworzenie wytycznych dla grafików, kontrola nad procesem twórczym, raportowanie wyników i estymacje.

Feb 2022 - Nov 2022

Social Media Manager

WELL marketing

Tworzenie content planów na SM (Facebook, Instagram LinkedIn), tworzenie wytycznych dla grafików i copywriterów, planowanie postów w terminarzu Facebooka lub zewnętrznym programie, prowadzenie audytów kont w social mediach, kontakt z klientem.

Aug 2021 - Nov 2022

Facebook Ads Specialist

WELL marketing

Tworzenie strategii reklamowych, określanie budżetu reklamowego, tworzenie wytycznych dla grafików i copywriterów, konfiguracja kampanii i optymalizacje, tworzenie całościowych strategii rozwoju marki w ujęciu 3- lub 12 miesięcy, wizytówki Google.