Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Tychnowy, PL

On Useme since 13 October 2017

Business bag icon

Deals 72

SUCCESSFUL: 72

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jestem tłumaczką z języka angielskiego, copywriterką, korektorką i krytyczką literacką.

Specjalizuję się w transkreacji i przekładzie literackim. Tłumaczę między innymi teksty literackie, marketingowe, szkoleniowe, biznesowe i publikacje akademickie. By rozwijać umiejętności tłumaczeniowe i realizować pasję do przekładu, ukończyłam studia podyplomowe z przekładu literackiego i mam już na koncie przekłady kilku powieści obyczajowych oraz komiksów. Jestem też członkinią Stowarzyszenia Tłumaczy Literatury.

W chwilach wolnych od tłumaczeń z zamiłowaniem piszę teksty na blogi, strony internetowe i media społecznościowe. Ukończyłam też kurs korekty i redakcji tekstów.

Wyróżniam się ogromną kreatywnością, wrażliwością międzykulturową i chęcią ciągłego rozwoju. Bardzo szybko się uczę i jestem elastyczna w zakresie powierzonych mi zadań. Do każdego zlecenia podchodzę profesjonalnie, sumiennie i indywidualnie.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Skills

Article Blog Copywriting English Online lessons Polish Proofreading Text editing Translation

Completed offers 1

  • Chciałbym zlecić tłumaczenie tekstów z języka angielskiego na polski. Długość: 1000 - 1500 słów Tematyka: IT w budownictwie i architekturze, architektura, zarządzanie projektami, lifestyle architekta lub inżyniera Cel: dobrze przetłumaczony i angażujący tekst do publikacji na blogu firmowym i SM. Proszę o stawkę netto za jeden tekst :-) Pozdrawiam