Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Katowice, PL

On Useme since 30 July 2021

Business bag icon

Deals 5

SUCCESSFUL: 5

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jestem Magda, Magdalena, Madzia, Sarenka - zwał jak zwał, nie obrażę się za żadną z tych wariacji. Mam prawie (!) trzydzieści lat i w końcu postanowiłam spełniać swoje dziecięce marzenia o byciu grafikiem. Okres ostatnich dwóch lat, oprócz wertowania książek, oglądania filmów, wynajdowania nowych planszowek, spędziłam nad tym, aby to marzenie spełniać. Ukończyłam kilka poważniejszych kursów graficznych i kilkanaście mniejszych, które nauczyły mnie dobierać odpowiednie narzędzia i wykorzystywać całą swoją wiedzę handlowca-psychologa do projektowania. Najbardziej pasjonuje mnie tworzenie dla tych, co tworzą i czerpię z tego najwięcej satysfakcji. Zajmuje się głównie obsługą graficzną wydarzeń w muzeach, teatrach, domach kultury oraz pełną identyfikacją dla gier i książek, ale jeśli nadajemy na tych samych częstotliwościach, zajmę się również Twoim biznesem!

Możesz zerknąć na instagramie na mój profil: https://www.instagram.com/warsztatsarenki/

Skills

Adobe illustrator Adobe indesign Adobe photoshop Affinity designer Affinity photo Banner Bussines card Corporate identity Graphics Illustrations Leaflets Logo Photography Posters Pre-press Slicing psd Social media Vector graphics

Portfolio

Completed offers 1

  • Do wykonania zlecenia dostarczamy materiał szkoleniowy podzielony tematycznie. Łącznie ok. 10 stron. Zlecenie polega na graficznym opracowaniu całego szkolenia, ułożeniu elementów, zadbanie o użyteczność i łatwą przyswajalność dla kandydata - dodatkowo wykonawca musi zadbać o podział na moduły, sekcje lub osobne projekty Canva dla różnych tematów ze szkolenia. Możliwe kolejne zlecenia przez Useme. Prosimy o oferty od doświadczonych wykonawców!