Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Tarnów, PL

On Useme since 1 September 2021

Business bag icon

Deals 11

SUCCESSFUL: 11

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Cześć!

Cieszę się, że trafiłeś/aś na mój profil.

Chętnie nawiążę współpracę w zakresie tworzenia treści o różnej tematyce. Najbliższe mojemu sercu są tematy związane z kulturą i sztuką, organizacjami pozarządowymi (NGO), samorozwojem, biznesem oraz szeroko pojętym społeczeństwem i zachodzącymi w nim zmianami. Nie zamykam się jednak na inne dziedziny, bo wiem, że rozwijam się z każdym przeprowadzonym researchem i napisanym tekstem.

Jeśli zależy Ci na współpracy opartej na wzajemnym szacunku i indywidualnym podejściu, gdzie na pierwszym miejscu są Twoje potrzeby, napisz do mnie. Porozmawiajmy.

Dlaczego ja? Nie jestem masowym dostawcą tekstów. W odróżnieniu od agencji marketingowych decyduję się na współpracę tylko wtedy, kiedy wiem, że przyniesie mi ona coś więcej niż cyferki na koncie.

Pomogę Ci rozwinąć Twój biznes, stronę internetową czy fanpage. Uwielbiam tworzyć i szukać rozwiązań, których inni nie znajdują..

Ze mną zdobędziesz więcej odbiorców i zyskasz nowych klientów.

Skills

Article Blog Copywriting Facebook Fanpage Pre-sell text Product description Sector Service description Social media Specialized Text editing

CV / Résumé

Aug 2021 - Now

copywriter

AdVIST Agencja Marketingu Internetowego

Podczas długoterminowej współpracy z agencją AdVIST stworzyłem dotychczas wiele treści dla różnych klientów. Były to m.in.: > wpisy blogowe, > opisy kategorii, opisy produktów, > artykuły sponsorowane, > teksty zapleczowe, > teksty premium.

Apr 2021 - Now

redaktor

Business Process Outsourcing (BPO) International

W pracy na stanowisku redaktora najważniejsza jest uważność na szczegóły i precyzja. Współpracując z firmą BPO International jestem odpowiedzialny za teksty reklam na rynki zagraniczne (głównie Europa) oraz poprawność treści rozmów automatycznych

Portfolio

tekst_ze_słowami_kluczowymi_1_yv0CjGH.pdf
Tekst ze słowami kluczowymi 1
opis_aukcji_produktu.pdf
Opis aukcji (produktu)
wpisy_na_blog.pdf
Wpisy na blog
tekst_ze_słowami_kluczowymi_2_XmlQq3K.pdf
Tekst ze słowami kluczowymi 2
posty_do_mediów_społecznościowych.pdf
Posty do mediów społecznościowych
artykuł_w_gazecie.pdf
Artykuł w gazecie