Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Pajęczno, PL

On Useme since 28 August 2017

Business bag icon

Deals 93

SUCCESSFUL: 93

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jestem copywriterem na zlecenie. Zajmuję się copywritingiem od 8 lat . Współpracuję z kilkoma agencjami marketingowymi , posiadam także swoich stałych klientów którzy cenią moją pracę, gdyż jestem profesjonalistką - wnikliwie analizuję każdy zlecony mi temat i każde zlecenie wykonuję najlepiej jak potrafię . Oferuję szeroko rozumiany copywriting .Tworzę doskonałe teksty marketingowe w tym teksty na strony www i opisy produktów. Pomagam w tworzeniu wpisów na bloga, tworzę kreatywne publikacje internetowe.Zajmuję się także marketingiem szeptanym . Pomogę w zbudowaniu pozytywnego wizerunku w sieci , stworzę opinie na różnych portalach .

Gwarantuję profesjonalizm, terminowość, stały kontakt oraz wysokiej jakości teksty.Przykładam się do swojej pracy i wykonuję ją regularnie oraz najlepiej jak potrafię. Wywiązuję się z każdego powierzonego mi zadania rzetelnie i systematycznie. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości proszę pisać!

Zapraszam do współpracy !

Skills

Buzzmarketing Copywriting Data analysis Dodawanie produktów Editing Fanpage Pre-sell text Product description Seo Social media Text editing Typing Virtual office

Portfolio

Tworzę doskonałe teksty marketingowe w tym teksty na strony www i opisy produktów. Pomagam w tworzeniu wpisów na bloga, tworzę kreatywne publikacje internetowe. Zajmuję się także marketingiem szeptanym . Pomogę w zbudowaniu pozytywnego wizerunku...

Completed offers 9

  • 100 opini miesięcznie .minimum 6 miesięcy
  • Poszukuje osoby, która zajęłaby się 2/3 razy w tygodniu szeptanym marketingiem przez godzinę dziennie. Mowa o: - komentowaniu na 3/4 grupach - aktywności na IG + obserwowanie ludzi - zapraszaniu do polubień strony na FB Proszę o ofertę z widełkami.
  • Zlecę marketing szeptany na forach, grupach, w komentarzach. Branża budowlana (elektryka/hydraulika). Proszę o wycenę 100 wpisów
  • Marketing szeptany - 25 wpisów na forach branżowych, grupach na SM, komentarzy pod artykułami itp. dotyczących konkretnego zakładu przetwórstwa mięsnego.
  • Zlecimy napisanie 50/100 wpisów na forach internetowych, zbliżonych tematyką do naszej działalności. W grę wchodzą tylko wysoko ratingowe fora i najlepiej gdyby posty były napisane z kont, które mają już jakąś historię. Listę anchorów i linków oczywiście podeślemy. Chcielibyśmy otrzymać oferty cenowe takiego zlecenia od zainteresowanych. Pozdrawiamy
  • Poszukuje osoby która posiada dużą ilość kont na Google, i może wystawić opinie na wskazanej wizytówce.
  • Need for 35 crowd links for now. Will appriciate the long term coworking. Thematic - Apple and the service of it's devices.
  • Witam, Poszukuję osoby, która pomoże nam z kampanią marketingu szeptanego. Główna tematyka prawo. Chętnie nawiążę współpracę z osobą mającą doświadczenie w temacie. W odpowiedzi proszę o propozycję cenową dla postów z linkiem. Budżet do negocjacji. Jestem otwarty na propozycję, ale oczekuje wykonania zlecenia na wysokim poziomie.
  • Zlecę umieszczenie 20 postów/komentarzy/wpisów z linkami do aplikacji internetowej związanej z nauką ortografii (kierowana głównie do dzieci z szkół podstawowych). Umieszczane posty/linki muszą: - być widoczne bez zakładania konta itp. (możliwe do indeksacji) - stosunek 30/70% dofollow/nofollow - wpisy/komentarze/posty muszą być umieszczane w merytorycznych dyskusjach i odpowiadających tematyką stronach (niedopuszczalny jest spam), nawiązywać do dyskusji i być sensowne - każdy post/link musi być możliwy do usunięcia (w razie potrzeby) Zlecenie wymaga: - wykonania w ciągu 7 dni z rozłożeniem prac na poszczególne dni (ok. 3 wpisy dziennie) - po wykonaniu zlecenia dostarczenia listy linków do miejsc, gdzie zostały dodane wpisy oraz danych dostępowych (np. do profili), aby możliwe było usunięcie wpisów/linków Po akceptacji oferty zostaną przekazane adresy url oraz słowa kluczowe, które będzie można używać we wpisach. Chętnie podejmę dłuższą współpracę. Proszę o wycenianie umieszczenia 20 wpisów z linkami j.w.