Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Łódź

On Useme since 20 May 2021

About me

Na codzień rozwijam agencję Social Media. Wszedłem w tę branżę, ponieważ zauważyłem, że wielu przedsiębiorców często nie traktuje marketingu wystarczająco poważnie. Niestety przez to pracują ciężej i trudniej im rozwijać firmy.

Daje mi niesamowitą frajdę, kiedy mogę wesprzeć ich i uczestniczyć w rozwoju ich biznesów. To bardzo motywujące. ___________________________________

Moją misją jest dostarczanie Ci zainteresowanych odbiorców, dzięki temu skupisz się na tym co najważniejsze w Twojej firmie.

Codziennie uczę się czegoś nowego, robię to i dla siebie i dla Ciebie ;)

Zróbmy razem biznes!

Skills

Advertisement Content marketing Facebook Facebook Ads Facebook Pixel Fanpage Instagram Marketing strategy Online advertising Online shop Pozyskiwanie klientów Social media Social media marketing User experience design Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item Moja agencja na Facebooku

Strona mojej agencji, którą prowadzę dla siebie. Niestety brak czasu nie pozwala mi na przyłożenie się do tego bardziej i szukam kogoś, komu będę mógł oddać prowadzenie tej strony.

Dlaczego dałem ten link?

Ponieważ na tym fanpage'u...

Portfolio item Myjnia samochodowa samoobsługowa

Tę myjnię prowadziłem na początku, stworzyliśmy z jej właścicielem pewną koncepcję contentu. Wszystko szło w dobrym kierunku, więc postanowiłem ustawić kampanię reklamową.

Po 2 miesiącach działania kampanii, właściciel postanowił odpuścić...

Portfolio item Firma sprzedająca artykuły budowlane

Prowadzone dla tej firmy działania są jeszcze świeże. Fanpage dopiero powstał, dopiero tworzymy strategię reklamową. Celem jest zbudowanie rozpoznawalności marki w województwie i zwiększenie sprzedaży wybranego asortymentu.