Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Poznań, PL

On Useme since 16 April 2023

Business bag icon

Deals 39

SUCCESSFUL: 39

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 12

POSITIVE: 11

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 1

About me

Jako projektant stron internetowych, skupiam się na urzeczywistnianiu Twoich wizji online. Rozumiem, że każdy klient jest unikalny, dlatego podchodzę do każdego projektu z pełnym zaangażowaniem, dopasowując rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb i celów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostego portfolio, czy rozbudowanego sklepu internetowego na pewno wymyślimy coś fajnego :)

Aktualizacje | Naprawy wtyczek | Migracje | Płatności | Wordpress/Woocommerce

Portfolio

Portfolio item
Mr Light

Sklep + Blog

Portfolio item
LekarzAI

Strona z poradami medycznymi AI

Portfolio item
JaME

Strona informacyjna o muzyce japonskiej

Portfolio item
Ultraspiro

Sklep z pirotechniką

Portfolio item
Julia's Diaries

Strona hodowli kotów

Portfolio item
Keratin Care

Strona i sklep internetowy. Wersja PL/BE

Portfolio item
Insertify

Sklep z insertami do planszówek

Portfolio item
Mmservice365

Strona firmy budowlanej.

Portfolio item
Listwomat

Strona + Sklep z artykułami do montażu listew

Portfolio item
DFUP

Prosta strona dla Doktoranckiego Forum Uniwersytetów Polskich.

Opinions

no avatar
Dominik Komorowski
on 2024-06-11
Wystawiona opinia
Współpracowałem ze SnufkinSTUDIO przy przenoszeniu mojego sklepu internetowego z Wix na WooCommerce i jestem bardzo zadowolony z efektów. Początkowo planowaliśmy jedynie edytować sklep na Wix, ale zaproponowali mi przeniesienie na WooCommerce. To była świetna sugestia. Zmiana platformy zdecydowanie wyszła na plus. Cały proces przebiegł sprawnie, a kontakt był doskonały. Praktycznie na każdą wiadomość dostawałem odpowiedź w przeciągu 5min. Nic nie stanowiło problemu, wszystko się dało zrobić. Jeśli ktoś szuka usług związanych z tworzeniem i zarządzaniem sklepami internetowymi, z czystym sumieniem mogę polecić tego SnufikSTUDIO. 😃 Dzięki za świetną współpracę!
Reprotechnika Wrocław
Reprotechnika Wrocław
on 2024-05-24
Wystawiona opinia
Wszystko poszło bardzo sprawnie. Gorąco polecam.
no avatar
SylwiaSadowskaArt
on 2024-05-22
Wystawiona opinia
Kolejna współpraca ze SnufkinsSTUDIO przy zmianach jakie dodatkowo chciałam wprowadzić i wszystko zostało wykonane jak należy :) jestem bardzo zadowolona z efektów pracy i czasu wykonania. Zmiany na jakich mi zależało są wprowadzone dokładnie tak jak je sobie wymarzyłam :)
no avatar
Dawid.ganowski
on 2024-05-13
Wystawiona opinia
Bardzo rzetelnie wykonana praca, profesjonalne i skuteczne zintegrowanie systemu płatności w naszym sklepie internetowym. Głęboka wiedza techniczna, ale także zdolności do szybkiego rozwiązywania problemów i dostosowywania się do naszych specyficznych potrzeb. Serdecznie polecam :)
no avatar
SylwiaS.
on 2024-04-15
Wystawiona opinia
Jak najbardziej polecam współpracę ze SnufkinSTUDIO :) Problem z którym nie poradziły sobie 2 inne agencje od wordpressa został rozwiązany w zaledwie kilka godzin. Mimo styczności z różnymi programistami przez podobną branżę działania, jak dotąd nie spotkałam kogoś, kto tak bardzo angażowałby się w zlecony projekt i jest to miłe zaskoczenie :) Kontakt jest szybki przez co bardzo skraca się czas wykonania projektu - sprawniej ustalane są szczegóły i bieżące sprawy wynikające ze zlecenia, co usprawnia pracę. Jeśli szukasz kogoś, kto profesjonalnie zajmie się powierzonym zadaniem to jesteś w odpowiednim miejscu! :)
no avatar
Mick
on 2024-04-12
Wystawiona opinia
Doskonał komunikacja z wykonawcą, wszystko na czas. Proaktywna postawa, wszystko co było do zrobienia zostało zrobione, a nawet więcej. Rekomenduje z czystym sumieniem.
no avatar
Shawu
on 2024-04-08
Wystawiona opinia
Polecam, sprawny kontakt, zlecenie załatwione do końca.
no avatar
MBF Group SA
on 2024-04-08
Wystawiona opinia
Usługa wykonana szybko, prawidłowo, profesjonalnie i bez zarzutów. Kontakt szybki i bezproblemowy.
no avatar
MBF Group SA
on 2024-04-05
Wystawiona opinia
Zlecenie zostało wykonane z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Proces migracji został przeprowadzony w sposób bezproblemowy, zgodnie z ustalonym harmonogramem i założeniami. Środowisko testowe zostało wykorzystane w pełni, co pozwoliło na dokładne sprawdzenie poprawności działania witryny po aktualizacji. Wszystkie wtyczki zostały zaktualizowane do najnowszej wersji, a WordPress został zaktualizowany zgodnie z oczekiwaniami. Niezwykle istotne jest również to, że cała zawartość witryny, w tym motyw i treści, zostały przeniesione bezbłędnie. Brak jakichkolwiek zakłóceń w działaniu witryny po aktualizacji jest dowodem na profesjonalizm i dokładność z jaką zespół podszedł do tego zadania.
no avatar
BelloChico
on 2023-12-27
Wystawiona opinia
Uwaga na tego freelancera. Dokonaliśmy umowy na miesięczne prowadzenie strony, po czym od razu jak podpisaliśmy umowę poprzez useme, słuch po nim zaginął. Brak kontaktu i z każdej strony nawet przez obsługę useme. Zwykłe wyłudzenie pieniędzy!
no avatar
BelloChico
on 2023-10-27
Wystawiona opinia
Bardzo dobry kontakt. Szybka realizacja pracy. Polecam tego kawosza ;)
Basilur Tea Poland
Basilur Tea Poland
on 2023-07-27
Wystawiona opinia
Profesjonalne i szybkie podejście do tematu. Co ważne miłośnik herbaty, więc współpraca nie mogła się zakończyć inaczej niż sukcesem :)

Completed offers 10

  • I need to update the company website: reprotechnika.co.uk. I generally like this layout of the home page: four columns going into one depending on the width of the screen. The same layout is kept on the other sub-pages and this can be dispensed with. I don't want any bylines or sliders that take up half the screen. The site simply has to contain as much information about the services as possible. The biggest problem is that the current template doesn't allow me to update Wordpress to the latest version 6.5, so I can't use the plugins I'm interested in that are currently available on the market. In summary, I would like to have a site similar to what is there now, but already running on the new Wordpress. I don't care whether this is achieved by modifying an old theme (I bought it a few years ago) or building a new one. Of course I'm also open to something new, but as I wrote without any unnecessary graphics on half the screen. You will need an invoice or a contract for work
  • We will outsource the upgrade of www.mbfgroup.pl with all plugins from version 5.7.11 to the latest version of WordPress. Migration, of course, in a test environment so as to check that everything will work properly and without interference, and that the theme will be properly transferred along with the content. (Site address: www.mbfgroupl.pl)
  • Good day, I will have my website transferred to another server due to lack of contact with the current administrator - I have FTP access however the website is not loading. The domain is in the process of transfer. domain address: jgn-vesta.pl
  • Integration with a wholesaler Checking for updates Ongoing maintenance
  • potrzebuje zaladowac demo content na wordpress (woocommerce) - z niewiadomych mi powodow, import nie dziala przez wtyczke ani ftp
  • Zlecimy pisanie poleceń naszej strony internetowej (www.sklepzherbatami.pl) w internecie lub wspominaniu o herbatach Basilur, Tipson, Kingsleaf. Tekst polecający minimum 150-200 znaków każdy. Miejsca: fora tematyczne, strony/ artykuły branżowe przy których rozgorzała dyskusja, facebook, twitter, instagram i inne serwisy społecznościowe. Zlecenie polega na napisaniu 50 takich poleceń w internecie Wymagane raportowanie po wykonaniu zlecenia wraz z linkami do utworzonych opinii - najlepiej excel. Możliwa dłuższa współpraca przy wykonaniu tego pilotażowego zlecenia. Również możliwe podjęcie współpracy z kilkoma osobami. Wówczas każdy brałby pod opiekę jedną z marek. Zapraszamy do kontaktu.
  • Zlecę wykonanie poprawek na stronie Wordpress nie ukończonego zlecenia przez freelancera wg załączonego dokumentu poprawek: https://docs.google.com/document/d/1Mthx_XqjwYcCsetJ9SQbtY56EANcJQI5WjEbKKc4q8s/edit chcę aby strona w końcu działała poprawnie.
  • I will order the download of the Harley Davidson owner's manual, which is only available in an interactive version on the manufacturer's website: https://serviceinfo.harley-davidson.com/sip/content/document/viewid=1759960856423489875&groupId=2518#473309!!0!5365 However, I would like to print the whole thing, so downloading everything to a PDF file, with preservation of the file properties and so dropping, for example, to a separate file, all hyperlinks that are underlined in blue in the manual. If, of course, this is feasible in the shortest possible time.
  • Good day, I am looking for a person who could configure 4 mailboxes, OVH hosting. The mail is working, however, for some time it is not possible to send messages to gmail emails.
  • I'm looking for someone to hook me up Payu to an online store on Shopify