Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Zręcin, PL

On Useme since 12 July 2021

Business bag icon

Deals 33

SUCCESSFUL: 33

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Skills

Article Blog Buzzmarketing Copywriting Facebook Fanpage Layout design Pre-sell text Product description Search optimization Service description Social media Text editing Wordpress

Completed offers 5

  • Przesyłam instrukcję w załączniku – nasze oczekiwania oraz przykładowy tekst o mące jaglanej (chcielibyśmy, ze teksty miały taką strukturę) Tematy tekstów.
  • Witam, Szukam copywritera do napisania tekstów blogowych na stronę firmową w tematyce osuszania. Chciałbym, żeby teksty były konkretne, bez zbędnego lania wody. Teksty muszą być napisane z uwzględnieniem zasad SEO tzn podam listę kilku fraz do każdego tekstu które muszą być kilkukrotnie użyte oraz tekst musi zawierać śródtytuły itd. Jeden tekst to będzie ok 3000 znaków, chciałbym zlecić kilka takich tekstów, przykładowe tematy to: - osuszanie mieszkania, - osuszanie budynków, - osuszanie gruntów, - osuszanie po zalaniu, - osuszanie ścian, - osuszanie garażu itd Proszę o stawkę za 1000 znaków lub za cały tekst (ok 3000 znaków). Proszę również o podanie przykładowych tekstów napisanych w podobnej tematyce (okołobudowlanej)
  • Poszukuję copywritera do współpracy przy prowadzeniu bloga o telewizorach. Wykonawca powinien napisać 30 artykułów na około 4000-5000 zzs w ciągu 30 dni na tematy związane z telewizorami. Np.: 1) Na jakiej wysokości powiesić telewizor na ścianie? 2) Jaki telewizor 55cali kupić? 3) Jaki telewizor 65cali kupić? 4.) Jak połączyć telefon z telewizorem Sony? 5.) Jak połączyć telefon z telewizorem Phillips? 6) Jak połączyć telefon z telewizorem LG? itd... W każdym artykule należy dodać po kilka linków wewnętrznych do powiązanych artykułów, które się napisze i opublikuje. Do każdego artykułu należy dodać zdjęcie główne (wyróżniające) + 2 dodatkowe w środku tekstu oraz uzupełnić im atrybut alt (alternatywny tekst) słowami kluczowymi powiązanymi z tematem danego artykułu. Wszystkie zdjęcia muszą mieć także wpisane źródło zdjęcia w miejsce na etykietę/podpis w formacie: fot. pixabay.com (jeśli zdjęcie zostanie pobrane np tej z darmowej bazy). Należy także zadbać o formatowanie tekstu: - lead pogrubiony znacznikiem <strong> - śródtytuły w nagłówkach h2, h3, h4 - wyboldowanie istotnych fraz w tekście - listingi (jeśli występują w artykule) Celem tworzenia tych artykułów jest to aby rankowały one wysoko w Google i budowały ruch organiczny z wyszukiwarki. Dlatego też tematy artykułów muszą być dobierane zgodnie z tym co wpisują ludzie w wyszukiwarkę. Jako zleceniodawca udostępniam polskie narzędzie Senuto.com aby można było sobie dobierać słowa kluczowe pod tematy tekstów.
  • Piszesz artykuly dla GazetaLogistyka.pl na tematy z danej kategorii. Celem jest żeby artykuły były zrobione pod SEO. Patrz PDF.
  • Cześć! Szukam osoby, która podejmie się stworzenia 50 quizów wiedzy. Każdy quiz powinien zawierać: tytuł, krótki opis (2-3 zdania), 15 pytań (choć czasem może być ich mniej, np. 10 albo 12), 2-4 możliwe odpowiedzi (w tym zawsze jedną poprawną) oraz krótką interpretację wyniku (np. użytkownik zdobywa wszystkie punkty i widzi komunikat "Świetnie Ci poszło, oby tak dalej" itp.). Oczekuję, że quizy zostaną stworzone od zera. Oczywiście można i należy posiłkować się wiedzą dostępną np. w Internecie, a także inspirować się podobnymi quizami czy testami, pytania nie mogą być kopiowane z innych istniejących quizów. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zlecenia, chętnie na nie odpowiem.