Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Władysławowo

On Useme since 11 April 2020

Business bag icon

Deals 6

SUCCESSFUL: 6

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 2opinions

POSITIVE: 2

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Nazywam się Sebastian Goyke i jestem grafikiem komputerowym. Projektowaniem graficznym zajmuję się od 10 lat, a moim konikiem jest tworzenie stron www na autorskich szablonach pod system WordPress. Ponadto mam duże doświadczenie w projektowaniu logo oraz tworzeniu identyfikacji wizualnych (logo, wizytówki, plakaty, ulotki) dla małych i dużych firm. Na co dzień pracuję jako grafik komputerowy u wiodącego producenta gier planszowych w Polsce. Dzięki mojej pracy posiadam bogate doświadczenie w tworzeniu projektów pod druk.

Skills

Adobe illustrator Adobe indesign Adobe photoshop Bussines card Cms Coding Corporate identity Css Dtp Graphics Html Html5 Javascript Layout design Layout design Leaflets Logo Pre-press Rwd Slicing html Slicing psd Szparowanie Templates Typography Vector graphics Web design Web development Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item Logo Budżetu Obywatelskiego Gminy Władysławowo

Inspiracją dla stworzenia logo Budżetu Obywatelskiego był herb gminy Władysławowo.

Moja praca zajęła pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez gminę Władysławowo. Zadanie polegało na zaprojektowaniu logo dla budżetu obywatelskiego Władysławowa.

Portfolio item Strona WWW dla pensjonatu we Władysławowie

Willa Laura o to ośrodek wypoczynkowy położony nad samym brzegiem Zatoki Puckiej, przy rezerwacie Słone Łąki. Właściciele w swojej ofercie posiadają także apartament zlokalizowany w sercu Gdańska, nad samym brzegiem Motławy.

Moje...

Portfolio item Projekty graficzne gry planszowej

Kalambury. Podróż po Polsce to gra planszowa w odgadywanie haseł w nowej odsłonie, w której zagadki odnoszą się m.in. do polskiej historii, kultury i przyrody. Projekty graficzne, które wykonałem przy okazji tej gry były bardzo ciekawe, a w...

Portfolio item Ilustracje dla dzieci do gry Prehistoria i dinozau

Ilustracje dla dzieci do gry Prehistoria i dinozaury

Prehistoria i dinozaury to gra planszowa z serii Mały Odkrywca, stanowiąca połączenie zabawy i nauki. Zawiera 150 pytań dotyczących najdawniejszych dziejów naszej planety.

Moje zadanie:...

Portfolio item Projekt logo Ośrodka Wypoczynkowego z Władysławowa

Zielony Zakątek to ośrodek wypoczynkowy nad morzem oferujący domki letniskowe i pokoje w willi. Oferta ośrodka jest skierowana m.in. do rodzin z dziećmi, miejsce jest też przyjazne zwierzętom. Dlatego też chętnie podjąłem się zaprojektowania logo...

Opinions

Michal89
on 2020-09-27
Wystawiona opinia
Świetna współpraca! Pełen profesjonalizm i bardzo szybka realizacja. Z czystym sumieniem polecam Pana Sebastiana!

Freelancer's reply

Sebastian Goyke - www.goyke.eu
Sebastian Goyke - www.goyke.eu
on 2020-09-27
Panie Michale, bardzo dziękuję za pozytywną opinię!
myClover
MyClover
on 2020-09-24
Wystawiona opinia
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Zostaliśmy wysłuchani, i cierpliwie dążyliśmy wspólnie do celu z zadowalającym efektem ! Szczerze polecamy !

Freelancer's reply

Sebastian Goyke - www.goyke.eu
Sebastian Goyke - www.goyke.eu
on 2020-09-24
Bardzo dziękuję za pozytywna opinię! :)