Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Dębica, PL

On Useme since 17 January 2019

Business bag icon

Deals 21

SUCCESSFUL: 21

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jestem freelancerką, recenzentką i blogerką. Całe moje życie wiązało się z kierunkami humanistycznymi, kulturą i sztuką. Pisanie sprawia mi przyjemność, bez znaczenia czy robię to z obowiązku czy dla siebie. Mam za sobą różnego rodzaju publikacje i wystąpienia i chętnie podejmę się nowych wyzwań.

Skills

Article Blog Copywriting Editing Online lessons Private lessons Text editing

Portfolio

Monografia naukowa

W ramach współpracy między uczelniami wyższymi stworzyłam jeden z rozdziałów do monografii naukowej, która została zrecenzowana oraz opublikowana. Praca zbiorowa dotyczy prawa gospodarczego w dwudziestoleciu międzywojennym.

Artykuły recenzenckie

We współpracy z internetową księgarnią selkar.pl na stronie umieszczane są moje recenzję oferowanych przez nich książek. Recenzowałam praktycznie każdy gatunek, od obyczajówek, poprzez kryminały i thrillery, na fantastyce i poradnikach skończywszy.

Materiały edukacyjne

Tworzyłam teksty tematyczne, naukowe, przeznaczone dla uczniów ze szkół podstawowych i średnich z dziedziny WOS i historia. Były to opracowania tematów, instrukcje rozwiązywania zadań z tych przedmiotów, wskazówki dotyczące projektów i tym podobne.

Wpisy blogowe

W ramach współpracy recenzuję książki oferowane przez księgarnie internetową selkar.pl. Na ich blogu zamieszczone są moje liczne recenzje, w tym m.in. książek jak: "Uwierz w Mikołaja" Magdaleny Witkiewicz, "Miłość leczy rany" Katarzyny Bondy.

Completed offers 3