Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 10 January 2017

Business bag icon

Deals 14

SUCCESSFUL: 14

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jesteśmy agencją działającą w obszarze digital marketingu. Specjalizujemy się w działaniach marketingowych w Internecie (SEM, SEO, SOCIAL i CONTNET), analityce internetowej oraz projektowaniu stron www i aplikacji webowych, a także mobilnych. Nasi eksperci posiadają kilkunastoletnie doświadczenie zdobywane w największych sieciowych domach mediowych w Polsce.

Naszym nadrzędnym celem jest dobro Klienta oraz jego biznesu. Marketing, którym się zajmujemy staramy się sprawdzać do prostej i zrozumiałej postaci, tak aby Partner z którym współpracujemy w pełni rozumiał specyfikę realizowanych usług.

Wierzymy, że marketing z wykorzystaniem zaawansowanych technik, narzędzi i mechanizmów, może być prosty.

Nasza pełna oferta dostępna jest pod adresami:

1. https://prostymarketing.pl

2. https://instamarketing.pl

3. https://tiktokmarketing.pl

4. https://socialbreez.com (english version)

Zapraszamy do współpracy!

Skills

Article Buzzmarketing Copywriting Facebook Fanpage Online lessons Pre-sell text Search optimization Seo Social media Text editing

Portfolio

Portfolio item PROFIL Z RĘCZNIE MALOWANYMI RYSUNKAMI

Współpracę rozpoczęliśmy w czerwcu 2016 roku pozyskując 700-800 naturalnych i aktywnych folowersów miesięcznie. Celem prowadzonych działań jest wzrost ilości zamówień ręcznie malowanych rysunków. Już w 1 miesiącu działań zwiększyliśmy wartość...

Portfolio item PROFIL POLSKIEJ MODELKI

Współpracę rozpoczęliśmy w listopadzie 2016 roku pozyskując 500-600 naturalnych i aktywnych folowersów miesięcznie. Celem prowadzenia działań jest wzrost ilościowy aktywnych obserwujących oraz komentarzy i polubień pod zdjęciami.

Portfolio item PROFIL KOSMETYKÓW PREMIUM

Współpracę rozpoczęliśmy w październiku 2016 roku pozyskując 900-1000 naturalnych i aktywnych folowersów miesięcznie. Celem prowadzenia działań jest wzrost ilościowy aktywnych obserwujących oraz komentarzy i polubień pod zdjęciami.