Piotr Zelewski

Piotr Zelewski

Joined on: 2020-01-22
Gowidlino, Poland
Verified
SKILLS: articleblogcopywritingcustomer serviceeditingenglishfanpagegermanpre-sell textsalessectortext editingtranslation

• Jeśli poszukują Państwo tłumacza języka angielskiego i niemieckiego, który może zagwarantować swą sumienność, rzetelność, profesjonalizm, wysoką znajomość języków obcych, dostępność, a także którego po prostu da się lubić i z którym w łatwy sposób można omówić szczegóły współpracy, to dobrze Państwo trafili!

• Obecnie pracuję dla firmy prywatnej z branży na pograniczu motoryzacji, caravaningu i turystyki w wymiarze 3/4 etatu. Zajmuję się tam tłumaczeniami NIEM-POL-ANG w roli firmowego tłumacza oraz obsługą klienta zagranicznego, wystawianiem ofert sprzedażowych, pozyskiwaniem kontrahentów i obsługą targów w roli Młodszego Specjalisty ds. handlowych. Posiadam także prawie 2 letnie doświadczenie w branży finansowo-bankowej oraz roczne w obsłudze klienta niemieckojęzycznego.

• POZIOM JĘZYKOWY: Niemiecki: C2 Angielski C1 • PREFEROWANE STAWKI: 28-34 zł/1500-1800 zzs, aczkolwiek wszystkie zlecenia zostają poddane indywidualnej wycenie na podstawie wcześniejszych uzgodnień.

• ZNAJOMOŚĆ TEMATYK: ekonomia, finanse, zarządzanie, rozwój osobisty, gaming, motoryzacja, turystyka, nowe technologie, marketing, sport, psychologia, informatyka, instrukcje obsługi, bankowość, artykuły z czasopism, transkrypcja nagrań, korespondencja mailowa.

• TROSZKĘ HISTORII Z ŻYCIA: Języka niemieckiego uczyłem się na co dzień od 6. roku życia (w domu w kontakcie z rówieśnikami z Niemiec, telewizja, rozmowy, wyjazdy do Niemiec). Dalej nauka w szkole, liceum oraz ukończenie Germanistyki na UG w Gdańsku. Często podejmowałem się mniejszych i większych zleceń tłumaczeniowych (np. aplikacja podróżnicza, firmowe strony www, wyjazdy do Niemiec i Francji w roli tłumacza, tłumaczenie dokumentacji,). Obecnie bardzo stawiam na rozwijanie umiejętności tłumaczeń ustnych - zwłaszcza w rozmowach biznesowych, a także pozyskiwanie klientów, bycie przedstawicielem handlowym i podstawy marketingu internetowego/przyciąganiu klientów.

• ZAINTERESOWANIA: piłka nożna, gry komputerowe, filmy wojenne, poradniki o rozwoju osobistym, nowe media, przedsiębiorczość

Tłumaczenie i bieżące redagowanie strony firmowej AZAR4.de oraz fanpage'a firmowego

https://azar4.de/ download:

No reviews.