Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Bydgoszcz, PL

On Useme since 11 April 2019

Business bag icon

Deals 9

SUCCESSFUL: 9

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Lubię poznawać świat i wszystko co z nim związane, nie posiadam tematów tabu dlatego pisze i mówię o wszystkim czasem dość dobitnie ale cóż począć. Posiadam wiedze w zakresie joomli i wordpress-a jednak główną moją domeną jest css i html-5. Dla dodatkowego zabicia czasu mam doświadczenie w copywriting-u poszukiwaniu klientów i tworzeniu baz danych.

W życiu poza siecią jestem marketingowcem kilku Bydgoskich restauracji i klubów prowadzę im funpage dodatkowo będąc kierownikiem zmiany i rekruterem.

Wolę porozmawiać z klientem niż pisać, jednak i tego nie unikam bo pod telefonem dostępny jestem prawie zawsze lub odpisuje w przeciągu kilku minut.

Skills

Adobe Acrobat Reader Adobe illustrator Adobe photoshop Allegro Article Copywriting E-marketing Facebook Fanpage Html Html5 Logo Online lessons Online shop Payment module Pozyskiwanie klientów Pre-sell text Search optimization Server administration Social media Text editing User experience design Web site Website administration Woocommerce Wordpress Youtube

Portfolio

Firma transportowa KWKtrans

Stworzenie indywidualnego wyglądu stronki.

Nauka za granicą

Wykonanie strony wraz z wszystkimi funkcjonalnościami.

Portfolio item Dodawanie produktów na stronie sklepu

Dodawanie produktów po numerze ean, z wyszukiwaniem danych technicznych oraz zdjęć.

Wolf Systemy lakiernicze

Wykonanie strony wraz z wszystkimi funkcjonalnościami.

Portfolio item SunescoBar

Stworzenie motywu menu oraz nakładki na danie dnia, dodatkowo projekty i planowanie event-ów towarzyskich jak "Kurła kiedyś to było". Zarządzanie stroną na facebook-u, pisanie postów, tworzenie wydarzeń itp.

Portfolio item Zbrojownia.pl

Dodawanie produktów, tworzenie indywidualnych opisów, kolekcjonowanie zdjęć i wprowadzanie ich na stronę. Aktywne działanie i nadzorowanie wprowadzonych poprawek.