Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków, PL

On Useme since 10 December 2022

Business bag icon

Deals 10

SUCCESSFUL: 10

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Zajmuje się zawodowo projektowaniem stron i sklepów internetowych. Strony dla swoich klientów tworzę w oparciu o popularny CMS jakim jest Wordpress, na podstawie najnowszych trendów. Wybierając mnie pomogę Ci w doborze hostingu i domeny, grafik, zdjęć, czcionki, kolorystyki itd. W mojej ofercie znajduje się również opieka nad stroną, a także wprowadzanie na niej małych poprawek. Również nauczę jak samemu aktualizować swoją stronę, a także dokonywać na niej zmian.

Twoją stronę mogę wykonać zgodnie z szablonem, jeśli jakiś Ci się podoba (szablony jakich używam, są mocno konfigurowalne, dzięki czemu mogę dostosować wygląd strony pod Twój gust) lub jestem w stanie wykonać niestandardowe rozwiązanie zgodnie z twoimi wytycznymi. Rozwiązania te są łatwe w późniejszej obsłudze bo są elementem interfejsu strony. Również tworząc sklep internetowy mogę wykonać zgodnie z jakimś szablonem jeśli jakiś Ci się podoba (zakupię go specjalnie dla Ciebie), lub wykonam go całkowicie od zera.

Skills

Blog Canva Cms Databases Facebook Fanpage Frontend Layout design Online shop Payment module Rwd Search optimization Sem Seo Social media Templates User experience design Web development Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

Verdechem Group

Profesjonalna chemia samochodowa: - Myjnie samochodowe - Myjnie TIR - Salony samochodowe - Przemysł

ZOOFIX - Sklep zoologiczny

Sklep zoologiczny z karmami dla zwierząt, głównie karmy dla psów i kotów.

SeeTrade LTD

Istnieje od 2018 roku. Głównym obszarem działalności tej firmy jest transport międzynarodowy. Są dynamicznie rozwijającą się firmą transportowo-spedycyjną. Europa to jej główny obszar działania.

Cocomodule

Budownictwo modułowe

Capability - Diegartenbrunnen

Sklep internetowy sprzedający: szlamówki, wiertnice ręczne, dyby oraz akcesoria potrzebne do założenia własnej szlamówki.

Geodeta Bartosz

Strona internetowa Geodety Pana Bartosza Hyjka, działającego na terenie wielu powiatów w Małopolsce.

Cooltech Serwis

Firma Cooltech Serwis funkcjonuje pod tą nazwą od 2018r. i specjalizuje się w montażu, serwisie oraz kompleksowej obsłudze technicznej instalacji i urządzeń ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, a także systemów rekuperacji.

AlbaniaBest

Strona promująca aplikację do wyjazdów na wczasy do Albanii.

Carsten - sklep internetowy

Sprzedaż pomp ciepła

Opinions

no avatar
Seetrade LTD
on 2022-12-20
Wystawiona opinia
Wszystko w porządku, szybka realizacja, Polecam

Freelancer's reply

Paweł Kozik
Paweł Kozik
on 2022-12-20
Bardzo dziękuje :)

Completed offers 3

  • I am looking for a person who will create for me a simple online store linked to allegro.
  • I have a store done on wordpress, a pop up window using the hustle plugin and a ready-made email template in mailpoet using which I would like to send a discount code in exchange for a newsletter signup. I am looking for someone to hustle my pop up window, newsletter signup with mailpoet so that a discount code is generated in the email, which can then be used in the store. I am anxious about a quick turnaround.
  • Utworzenie strony internetowej Wordpress + Elementor PRO (nasza licencja). Preferujemy współpracę na zasadach White Label a co za tym idzie nie wyrażamy zgody na publikację strony internetowej na swoim portfolio i stronie firmowej gdyż ma to być dzieło wykonane pod naszą marką. Przekazanie praw autorskich. Zależy nam na terminowym wykonaniu zlecenia, jasnym i klarownym i najważniejsze bezproblemowym kontakcie. WAŻNE: Prosimy o określenie czasu realizacji. - zależy nam na w miarę szybkim wykonaniu zlecenia. Zdjęcia i treści - są. Do wykonania widok na komputer /tablet /telefon: Staramy się unikać nadmiaru wtyczek, nie boimy się jednak ich wykorzystania, jeśli ma to poprawić wygląd i funkcjonalność strony. Utrzymać kolorystykę firmową, ale niech nie będzie przytłaczająca. Generalnie styl: przyjazny / przyjacielski, ciepły, godny zaufania, profesjonalny, minimalistyczny, czytelny, prosty, swobodny. Klientce podoba się ta strona: Nataliaszewczyk.pl ale uważam, że jesteśmy w stanie zrobić coś o niebo lepszego <3 Struktura: Strona główna O mnie Oferta Opinie/Referencje Najczęściej zadawane pytania Kontakt Referencje i FAQ moze być na pierwszej stronie (kotwica) ale Oferta musi być osobną zakładką Dodatkowe elementy: formularz kontaktowy zapis na newsletter