Paulina C.opywriter

Paulina C.opywriter

Joined on: 2020-12-03
Legnica, Poland
Verified
SKILLS: ad publishingarticleblogcanvacategory descrpitioncopywritingcustomer servicee-marketingenglishexcelfacebookinstagramleafletslectorlogoonline advertisingpostersproduct descriptionproofreadingservice descriptionsocial mediatelemarketingtext editingtranscription of recordintranscription of textsvirtual officewirtualna asystentka

Od wielu lat moją największa pasją jest temat dietetyki, pielęgnacji (w szczególności naturalnej) i wszystko co związane ze zdrowiem i ekologią. Od niedawna prowadzę mikrobloga na Instagramie o takiej tematyce https://www.instagram.com/kosmethical. Można się tam zapoznać z tematami które poruszam, wiedzą którą posiadam i jak wygląda mój styl pisania. Na marginesie zaznaczę, że jest to początek mojej działalności na tym profilu, stąd jeszcze niewielka liczba postów.

Pracując w Legnickiej Agencji Reklamy redagowałam ulotki, odpowiadałam na wiadomości e-mail, telefony i miałam bezpośredni kontakt z klientem, wykonywałam proste prace graficzne (część moich projektów, oprócz na instagramie, można znaleźć w portfolio). Na poprzednich stanowiskach byłam odpowiedzialna głównie za dbanie o stany magazynowe, pracę w MS Office, przygotowywanie raportów sprzedaży, przyjmowanie i wprowadzanie faktur. Bariery między mną a obsługą komputera i internetu nie istnieją! :)

Posiadam szerokie horyzonty i moje zainteresowania nie ograniczają się do tematów, o których wspomniałam na początku. Fascynuje i zajmuje moją uwagę tematyka związana z psychologią, kognitywistyką, socjologią, polityką. Nie mogę tu też pominąć mojego zamiłowania do muzyki. Posiadam również duże rozeznanie w literaturze popularnonaukowej i psychologicznej, a także szeroko pojętej popkulturze.

Uwielbiam wszelkie nowinki ze świata naukowego. Wiem jak odnaleźć się wielu tematach i zagadnieniach, a wiąże się to z moją ciekawością świata i nieprzerwanym umiłowaniem nauki, bardzo dobrą pamięcią, a także chęcią szerzenia wiedzy i świadomości wśród innych.

Moją mocną stroną jest na pewno kultura osobista i komunikatywność, bogaty zasób słów, bardzo dobra gramatyka, ortografia i interpunkcja, poczucie estetyki, umiejętność samodzielnej pracy, myślenia zarówno twórczego jak i analitycznego, znakomita organizacja pracy i dokładność, wykazywanie się pozytywnym nastawieniem do świata i ludzi :)

Mój angielski jest bardzo dobry, nie mam żadnych problemów w porozumiewaniu się za jego pomocą w piśmie i mowie.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.