Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Białystok, PL

On Useme since 20 December 2019

Business bag icon

Deals 7

SUCCESSFUL: 7

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jestem blogerem. Na swojej stronie prowadzę sklep z e-bookami, kubkami i koszulkami. Tworzę produkty samodzielnie. Całą stronę łącznie z newsletterem postawiłem od początku do końca, zdobywając doświadczenie samodzielnie.

Na tej stronie zamieściłem najważniejsze informacje: https://patryktarachon.pl/sklep/wlasna-strona/

Skills

Blog Cms E-marketing Online shop Portal Server administration Web site Website administration Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item SunrisePlants.pl

Odpowiadam za logo i nazwę, a także marketing i logistykę. Do moich obowiązków należy prowadzenie sprzedaży i zamówień materiałów.

Portfolio item WymiarowyBlog.pl

Opracowałem nie tylko blog i logo, ale również odpowiadam za nazwę i stworzenie portali społecznościowych oraz newslettera. Ponadto przeszkoliłem autorkę z obsługi WordPress i wtyczek.

Portfolio item Improbite.pl

Blog Improbite.pl powstał w marcu 2019 roku. We współpracy z autorem, stworzyłem logo, utworzyłem newsletter, skonfigurowałem całą stronę internetową i przeszkoliłem z zaawansowanych opcji.

Completed offers 1

  • Jeżeli jesteś ze Szczecina i znasz się na prowadzeniu profilu firmowego na Facebooku zgłoś się. Potrzeba codziennego dodawania postów. Dobry język polski i obserwacja otoczenia jest twoim atutem. Mile widziane referencje w postaci linków do wcześniej lub aktualnie prowadzonych profili.