Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Zubrzyca Dolna, PL

On Useme since 3 August 2018

Business bag icon

Deals 65

SUCCESSFUL: 63

DISPUTED: 0

FAILED: 2

Chat icon

Opinions 12

POSITIVE: 12

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Zakres usług: -PHP -JavaScript, ajax -Wordpress (instalacje, naprawy, modyfikacje skryptów,szablonów) -WooCommerce -PrestaShop -Inne

Moje opinie w serwisie oferia: https://oferia.pl/wykonawca/patryk-brzegowy/556663

Skills

Allegro Api Backend Blog CakePHP Cms Databases Javascript Joomla Mysql Online shop Php Prestashop Scrum Service Sql Templates User experience design Web application Web development Web site Woocommerce Wordpress Xml Zend

Portfolio

Warsztaty yogi

Przeniesienie strony na nowy hosting, obsługa, naprawa błędów

Opinions

no avatar
Perelki
on 2022-03-28
Wystawiona opinia
Zlecenie związane z naprawą sklepu PrestaShop, zostało zrealizowane bardzo szybko i skutecznie, bardzo dobry kontakt z Panem Patrykiem, polecam serdecznie!
Wojciech Kopycki
Wojciech Kopycki
on 2021-12-13
Wystawiona opinia
Doświadczenie, terminowość, kontakt - czego chcieć więcej? ;)
no avatar
Kasia Wrocław
on 2021-05-06
Wystawiona opinia
Bardzo szybko i skrupulatnie wykonane prace. Przyjemny kontakt. Cały zakres zlecenia został wykonany. Polecam!
O My Deer
O My Deer
on 2021-04-27
Wystawiona opinia
Praca wykonana dobrze i terminowo.
no avatar
Adalco
on 2021-02-22
Wystawiona opinia
Sprawne załatwienie sprawy, wtyczka wp naprawiona. Dziękuję!
GreenWeb
GreenWeb
on 2020-05-31
Wystawiona opinia
Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt, stanowczo polecam :-)
no avatar
AdAdvice
on 2019-12-18
Wystawiona opinia
Zlecenie zostało wykonane rzetelnie i terminowo. Bardzo dobry kontakt, szybka odpowiedź na wszelkie zapytania i uwagi. Polecam współpracę z tym Freelancerem.
no avatar
Monika GlB
on 2019-07-19
Wystawiona opinia
Praca wykonana zgodnie z umową. Bardzo dobry kontakt. Polecam!
Projekt Witryna
Projekt Witryna
on 2019-04-03
Wystawiona opinia
Baardzo polecam. Pan Patryk wykonał bardzo trudne zadanie w modyfikacji wtyczki do Wordpress, które dla innych było nie do zrobienia :)
IT-Technology
IT-Technology
on 2019-02-27
Wystawiona opinia
Ogólnie wszystko ok, zrobione jak należy. Niestety jeśli komuś zależy na czasie polecam udać się do kogoś innego.
no avatar
RafalG
on 2018-10-15
Wystawiona opinia
Polecam. Sprawnie i szybko.
no avatar
Fryzomania
on 2018-09-27
Wystawiona opinia
Polecam Pana Patryka do współpracy, Wszystko zgodnie z terminem.

Completed offers 10

  • Need to create a page with tabs/subpages: - home page, - blog, - about me, - store.
  • Potrzebujemy zrobić stronę salonu kosmetycznego na wordpress. Wybraliśmy wstępnie szablon ale zależy nam aby miał dobre parametry ładowania (zielone) strony po postawieniu na hostingu wg. ogólnodostępnych stron np. developers google czy gtmetrix i też takie zapisy w umowie nas interesują. Najlepiej progi https://wp.xpeedstudio.com/beautypress/ Potrzebujemy FV na firmę. Pola ze strony głownej beda mialy odpowiedniki w danej kategorii np. cennik, oferta, o nas, oddzielne nowe podstrony z kategorii to kontakt i aktualnosci, aktualnosc to blog z krotkim tekstem oraz mozliwoscia dodania zdjecia jak np. tutaj: https://www.nailhouse.pl/aktualno%c5%9bci.html natomiast kontakt formularz kontaktowy mapa telefon mail adres i dane firmy i social media oraz przycisk umow wizyte z przekierowanie na booksy Jeśli chodzi o ułożenie strony głównej (home): 1.Pasek górny może tak zostać z danymi do kontaktu oraz adresem salonu(dowolny na razie) oraz ikonki instagram i fb 2.Pasek kategorii : Home, O nas, Cennik, Oferta, Aktualności, Kontakt 3. Zdjęcie płatne związane z tematem w podobnym ułożeniu ale bez slidera w bok ale z ikonką Zobacz oraz miejscem na tekst 4. Kolejne pole podobne i przycisk Umów wizytę z przekierowanie tutaj np. na booksy 5. Kolejne pole ze zdjęciem właścicielki oraz jakimś tekstem w ładnej czcionce tak jak tutaj ale bez godzin np: https://www.nailhouse.pl/index.html 6. Kolejne pole krótki opis salonu i zdjęcia, dlaczego my 7. Kolejne pole zostawiamy kalendarz i godziny pracy 8. Kolejne pole zostaje jak jest właśnie z opisem danej czynności np. medycyna estetyczna i zdjęciami 9. Kolejne cennik zostawiamy tak jak jest 10. Nasze usługi też zostawiamy 11. Usuwamy pole całe z umówieniem się 12. Kasujemy ludzi a robimy o salonie ze zdjęciami tak jak tutaj w polu nasz salon np: https://www.nailhouse.pl/index.html 13. Kasujemy pole nowości news feed 14. Zostawiamy ostatnie pole z markami ich logami 15. Footer oczywiście podobnie z danymi, godzinami, social media, krotkie o nas itp
  • Dzień dobry Poszukuję osoby, która byłaby chętna przeprowadzić kilka zmian w wyglądzie posta na Wordpress. Głównie chodzi o zmianę wyglądu tabeli (CSS) oraz modyfikacje w wyglądzie Breadcrums (żeby pokazywały wszystkie kategorie, nie tylko jedną). Finalna kwota do ustalenia prywatnie po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia (wglądem w stronę). Wymagana znajomość Wordpressa, PHP i CSS.
  • Gotowy template: https://preview.themeforest.net/item/blanka-one-page-wordpress-theme/full_screen_preview/20695002?_ga=2.48132783.923471413.1589383994-167546155.1589205918 Ma być bardzo prosty one-page firmowy. Dostarczamy teksty. Wykonawca musi ułożyć/dopasować elementy rwd, zdjęcia/ikonki, podpiąć Contactform i tyle. Zlecenie na max 2-3 godziny. Prosimy o oferty z doświadczeniem. Info mile widziane.
  • Zlecę zrobienie zmian opisanych w załączniku na stronie (WP) colormyhome.pl i wykonanie tych samych zmian na drugiej stronie www (opartej na tej samej templetce).
  • Witam serdecznie! Zlecę przeprojektowanie strony sizebox.pl (strony głównej oraz podstrony 'cennik') tak, by była odpowiednio wyświetlana w każdej rozdzielczości, łącznie z mobilnymi. Póki co jest problem z wyglądem na niektórych rozdzielczościach, jest po prostu brzydko, głównie chodzi o górny obrazek oraz poszczególne sekcje na stronie. Strona oparta jest na CMS wordpress oraz zbudowana jest z użyciem wtyczki Elementor.
  • Repairing Prestashop store I am looking for a person to repair and update my PrestaShop store to version 1.7. There is an error that is related to the database schema. Required to sign a non-disclosure agreement.
  • We are looking for a specialist in servicing and modifying stores on Prestashop system, for occasional cooperation. We have three online stores on Prestashop 1.6. and 1.7. Currently we have some problems to solve.
  • Wdrożenie kilku zmian, naprawienie błędów oraz ulepszenie wyświetlania atrybutów, wariantów.
  • Byłbym zainteresowany stworzeniem nowej strony internetowej. Sprawa wygląda w ten sposób, że posiadam już własną stronę internetową, ale zerwałem umowę z firmą pozycjonującą Sunrise System, ponieważ mimo iż byłem wypozycjonowany wysoko, to klientów ciągle brakuje. Umowa wygasa 30 listopada, więc muszę przenieść wszystkie treści, zdjęcia na inną stronę. Grafika tej strony, którą oni stworzyli nie może zostać, bo zgodnie z umową firma Sunrise System 30 listopada usuwa wszystko, co wykonali mi na tej stronie. Chciałbym zatem zapytać o koszt wykonania nowej strony. Poproszę również o termin realizacji. Zależy mi, aby ta strona była wykonana dobrze.