Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Żukowo, PL

On Useme since 16 November 2022

Business bag icon

Deals 6

SUCCESSFUL: 6

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Cześć, nazywam się Patrycja i jestem początkującym freelancerem.

Skończyłam Gimnazjum Plastyczne oraz kurs copywritera, napisałam maturę i wypracowałam masę godzin na 3 zupełnie różnych stanowiskach. 

Obecnie uczę się aby zostać reżyserem i jak każdemu studentowi, pieniądze się przydadzą, więc z chęcią zgarnę parę zleceń !

Oferuje usługi w zakresie pisania wszelkiego rodzaju tekstów do internatu (szczególnie opisy produktów/ katalogów/ krótkich artykułów na bloga/ hasła reklamowe/scenariusze) jak i prostych grafik i ilustracji (kolorowanki, logo, wizytówki, banery) oprócz tego podejmuje się redakcji gotowych tekstów i robieniu prezentacji.

Skills

Adobe illustrator Adobe photoshop Banner Bussines card Canva Copywriting Editing English Gimp Graphics Illustrations Layout design Leaflets Logo Posters Presentation Product description Seo Service description Social media Text editing Translation Vector graphics Web design

Portfolio

Portfolio item
Oferta usług

Oto oferta usług jakie jestem w stanie wykonać. Jestem otwarta na każdą propozycje nawet jeśli nie jest ona sztywno zapisana w mojej ofercie :)

Portfolio item
Tłumaczenie opisu

Moje tłumaczenie opisu serialu.

Portfolio item
opis produktu
Portfolio_Patrycja_Grochot_.pdf
Portfolio usług graficznych

Oto moje portfolio prac graficznych. Moje umiejętności sięgają ponadto co widać na pliku, niestety mam mało zleceń, którymi mogłabym się pochwalić. Możliwe, że twoje zlecenie pomoże mi w rozwinięciu mojego portfolio ;)

Portfolio item
Redakcja tekstu

Dane klienta zostały zakryte.

Portfolio item
Opis kategorii
Portfolio item
opis produktu

Completed offers 1

  • Witam, Poszukuję osoby, która potrafi pisać, rozciągać krótsze teksty/fakty i przedstawić je w atrakcyjny dla osoby słuchającej sposób. Chcemy produkować podcasty o w/w tematyce, ale rozbudowane o zdobywane przez nas fakty, relacje. Wiadomo, że fakty zazwyczaj są niezmienne i ciężko opisać coś co opisane było już kilka razy w inny sposób, ale chcemy dostarczać słuchaczowi oraz czytelnikowi materiały, które nie będą kalkami już istniejących. Fajnie więc gdyby osoba lub osoby, które dostaną zlecenie potrafiły się wczuć w tematykę i wytworzyć odpowiedni klimat. My przygotujemy materiały do opracowania.