NataliaJóźwiak

NataliaJóźwiak

Joined on: 2019-07-22
Koło, Poland
Verified
SKILLS: esaayevents photographyfine-art photography guide textinstagrammarketing textmusiconline lessonsphoto editionphotographyphotography of architectupoetryportrait photographyprivate lessonsproofreadingproposal writingreportage photography text editingwedding photography

Nieco o mnie Jestem studentką drugiego roku filologii polskiej (na UŁ o specjalizacji komunikowanie publiczne); zamiłowanie do słowa pisanego zatem nie bierze się znikąd, nie trafiłam tam z przypadku.

Tworzę teksty, w zasadzie, od podstawówki. Zawsze lubiłam pisać opowiadania, kończyć powieści na swój sposób, dokładać nowe rozdziały (jeśli było to możliwe). Potem przyszła też poezja, nieco inna proza i tak moja przygoda się nie kończy. Na studiach mogę swobodnie rozwijać umiejętność pisania na zajęciach związanych ze specjalizacją, gdzie uczymy się zagadnień dotyczących copywritingu i kreatywności z nim związanej.

Poza tym zajmuję się też fotografią – portretową, okolicznościową, ślubną, rodzinną, ale nie ograniczam się tylko do tych "kategorii". Lubię odkrywać coraz to nowe obrazy; tak, by przypadkiem nie popaść w tzw. rutynę (:)).

Blog - teksty

Autorski blog, na którym wpisów może nie jest zbyt wiele, ale na pewno przenika w nich mój styl.

http://strachniepisac.blogspot.com/ download:

Fotograficzny fanpage na facebooku

Fanpage, na którym zamieszczam co jakiś czas zdjęcia z różnych imprez okolicznościowych czy sesji.

https://www.facebook.com/nataliajozwiakfotografia/ download:

Blog - fotografia

Można tu obejrzeć nie tylko jedno zdjęcie z, powiedzmy, jakiejś imprezy, ale większość reportażu czy też sesji (w dodatku w lepszej jakości, niż tej na Facebooku :)).

http://nataliajozwiakfotografia.blogspot.com/ download:

No reviews.