Natalia Pych

Natalia Pych

Joined on: 2019-01-02
Warszawa, Poland
Verified
SKILLS: advertising photographyadvertorialarticleback officebuzzmarketingcopywritingcrosswordsenglishesaayessayexpert textfacebookfanpagefood fine-artfrenchguide texthandmadehindiinstagramlanguages onlinelive broadcastsmarketing textpoetrypolishprivate lessonspsychological testingreviewtestingtext editing

Ukończyłam studia II stopnia z fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Mam obszerną wiedzę medyczną, z której korzystam przy tworzeniu artykułów dot. zdrowia, jednostek chorobowych i tematów pokrewnych. Jestem pasjonatką języka polskiego i dbam o to, by używać go poprawnie w mowie i w piśmie. Na co dzień zajmuję się social media marketingiem (Facebook + Instagram), tańcem, copywritingiem oraz tłumaczeniami z języka angielskiego na język polski.

Wydawnictwo Otwarte

Prowadzenie fanpejdżów Wydawnictwa Otwartego. Od lipca 2015 do teraz - (podlinkowany wyżej) Colleen Hoover Książki Od lutego 2017 do lutego 2018 - Wydawnictwo Otwarte Od grudnia 2017 do maja 2018 - Moondrive

Praca zdalna (firma ma siedzibę w Krakowie). Zakończyłam prowadzenie fanpejdżów: Wydawnictwo Otwarte i Moondrive z racji faktu, że mógł je prowadzić ktoś inny na miejscu w siedzibie wydawnictwa, co jest bardziej praktyczne przy profilach dużych firm.

https://www.facebook.com/ColleenHooverKsiazki/ download:

Blog "Książkowe Kocha, Nie Kocha"

Autorski projekt, prowadzony od lutego 2013 r., w ramach którego promuję i recenzuję literaturę.

http://ksiazkowe.pl/ download:

Copywriting - teksty medyczne

Dotychczas zrealizowane: - teksty medyczne, m.in. o zespole cieśni nadgarstka i stwardnieniu rozsianym. - praca licencjacka nt. wykorzystania treningu funkcjonalnego u zawodników tenisa ziemnego. - praca magisterska nt. tańca jako formy terapii.

Posiadam dyplom ukończenia studiów II-ego stopnia z fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

download:

No reviews.