natalek.t

natalek.t

Joined on: 2016-07-04
Wrocław, Poland
Verified
SKILLS: articlecopywritingproduct descriptionsectorservice descriptionsocial mediaspecializedtext editingtranslation

Witam serdecznie!

Mam na imię Natalia i choć z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, po godzinach pracy zamieniam się w mistrzynię klawiatury, sprawnie wyczarowującą poczytne i merytoryczne treści o różnorodnej tematyce.

W czym jestem szczególnie dobra?

- jestem wnikliwa, szybko wyszukuję informacje i nigdy nie opieram się wyłącznie na jednym źródle danych - uwielbiam pisać, szczególnie teksty o tematyce lifestylowej (zdrowy tryb życia), outdoorowej oraz medycznej - mam ponad 1,5-roczne doświadczenie w publikowaniu własnych opracowań naukowych, tekstów na bloga oraz artykułów reklamowych - swobodnie tłumaczę artykuły naukowe z języka angielskiego oraz tworzę na ich podstawie obszerne opracowania, łącząc wiedzę z praktyką zawodową - bez trudu opracuję dane zagadnienie na podstawie kilku wybranych artykułów naukowych (także anglojęzycznych) bez kopiowania ich treści.

Dodatkowo jestem instruktorem jogi, uprawiam biegi trailowe a także uwielbiam dobrą kawę.

Zapraszam do współpracy!

:)

Artykuł reklamowy do magazynu 'W Sanatorium'.

Centrum Hiperbaryczne Concept zostało otwarte w marcu 2015 roku. Jest miejscem regeneracji, odnowy oraz wspomagania leczenia organizmu na wielu płaszczyznach oraz w wielu jednostkach chorobowych. Jesteśmy jedyną na Dolnym Śląsku, Śląsku i w województwie Wielkopolskim, placówką prywatną dzięki której z dobrodziejstw tlenoterapii hiperbarycznej (HBOT) może skorzystać każdy pacjent, niezależnie od orzeczenia NFZ.

Przeprowadzanie zabiegów przez wykwalifikowaną kadrę fizjoterapeutów gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Podczas zabiegu w komorze hiperbarycznej 100% tlen, podawany przez maseczkę tlenową przenika do ustroju pod wpływem panującego wewnątrz komory, zwiększonego ciśnienia, które osiąga wartość 1,5 ATA. Zastosowana procedura zabiegowa minimalizuje ryzyko powikłań i czyni terapię bezpieczną. Tlen w komorze hiperbarycznej ma ułatwiony przepływ również przez skórę, co jest naturalną konsekwencją dyfuzji gazów w warunkach zwiększonego ciśnienia. Zabiegi powodują głębokie dotlenienie wszystkich komórek ciała prowadząc do:

- redukcji markerów stanu zapalnego co prowadzi do ich złagodzenia, wykazuje działanie przeciwbólowe - usprawnienia procesów gojenia mikrouszkodzeń tkanek, ran oraz owrzodzeń – tlen hiperbaryczny działa odżywczo, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo zarówno od wewnątrz organizmu (narządy wewnetrzne) jak i na skórę przyspieszając jej regenerację - wspomagania procesów neuroregeneracyjnych w chorobach układu nerwowego (udar mózgu, stwardnienie rozsiane, Choroba Parkinsona, zaburzenia otępienne – Choroba Alzheimera) - stymulacji angiogenezy (naczyniotworzenia) usprawniając odżywienie obolałych stawów i mięśni a także łagodząc objawy nadciśnienia tętniczego oraz zaburzenia krążenia w obrębie kończyn (także w leczeniu stopy cukrzycowej!) - dotlenienia i lepszego odżywienia komórek mózgu co wpływa na usprawnienie neuroregeneracji, redukcji stresu, objawów depresyjnych oraz chronicznego zmęczenia - przyspieszenia procesów metabolicznych i przemiany materii poprzez lepsze dotlenienie trzustki, wątroby oraz tarczycy – wspomaga proces zrzucania zbędnych kilogramów oraz prawidłowo reguluje pracę jelit - usprawnienia eliminacji toksyn i złogów - zwiększenia podziałów komórek macierzystych oraz syntezy kolagenu co poprawia ogólną kondycję organizmu oraz wygląd skóry -przyspieszonej regeneracji organizmu po wzmożonym wysiłku fizycznym oraz różnego rodzaju kontuzjach i urazach

DLA KOGO? - dla osób zmagających się ze schorzeniami układu nerwowego: stwardnieniem rozsianym, chorobą Alzheimera, Chorobą Parkinsona, uszkodzeniem nerwu czy następstwami udaru mózgu - dla wszystkich cierpiących na problemy skórne: łuszczycę, trądzik, trudno gojące się rany i owrzodzenia – wspomaganie leczenia stopy cukrzycowej - dla sportowców zarówno zawodowych jak i rekreacyjnych - dla osób narażonych na przewlekły stres, cierpiących na bezsenność, chcących zadbać o regenerację swojego organizmu - dla wszystkich chcących opóźnić procesy starzenia pragnąc zachować swoje ciało jak najdłużej w dobrej formie i zdrowiu - dla dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi – autyzmem, Zespołem Aspergera, zespołami genetycznymi czy Mózgowym Porażeniem Dziecięcym

Zapraszamy do darmowych, specjalistycznych konsultacji telefonicznych oraz spotkań informacyjnych w Centrum Hiperbarycznym Concept we Wrocławiu, Poznaniu i Rudzie Śląskiej. Organizujemy także wyjazdowe Turnusy Hiperbaryczne na terenie całej Polski. Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie dotyczące tlenoterapii hiperbarycznej opierając się na badaniach naukowych oraz doświadczeniu w pracy z pacjentami.

download:

Opracowanie zastosowania tlenoterapii hiperbarycznej w rehabilitacji poporodowej.

Całość opracowania stworzyłam od podstaw bazując na artykułach naukowych które samodzielnie wyszukałam, podręcznikach medycznych oraz własnej wiedzy którą wyniosłam ze studiów (jestem magistrem fizjoterapii).

http://www.centrum-hiperbaryczne.pl/24-rehabilitacja-poporodowa download:

Wpis na bloga Skalnik.pl - branża ECO

https://www.skalnik.pl/blog/przykazania-swiadomego-konsumenta/ download:

Wpis z kategorii sportowej na bloga Skalnik.pl

https://www.skalnik.pl/blog/rozgrzewka-przed-wspinaniem/ download:

,,Uniknąłem amputacji!!!” – cudowna moc tlenu hiperbarycznego

Samodzielnie przeprowadzony oraz zredagowany wywiad z klientem, w formie wpisu na bloga.

http://blog.centrum-hiperbaryczne.pl/2016/01/21/uniknalem-amputacji-cudowna-moc-tlenu-hiperbarycznego/ download:

No reviews.