Myk Studio

Myk Studio

Joined on: 2017-06-14
Bydgoszcz, Poland
Verified
SKILLS: 3dadobe illustratoradobe photoshoparchitecturebannerbussines cardcorporate identitydesigne-marketinggraphicsillustrationslayout designlayout designleafletslogomodeling 3Dpackaging designposterspozyskiwanie klientówpre-pressrenderingtypographyunity3Dvector graphicsweb design

Jestem absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku wzornictwo. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, potrafię precyzyjnie realizować projekty w krótkich terminach oraz dopasować pracę maksymalnie pod klienta. Zajmuję się projektowaniem 3D jak i 2D, programy Adobe Suite, Corel oraz Solidworks i Autocad nie stanowia dla mnie wyzwania. Jestem w stanie poświęcić się dla projektu i stworzyć z jego realizacji budujące doświadczenie dla mnie i klienta. Poszukuję zleceń zdalnych, ale jeśli jest to wymagane mogę poruszać się po terenie Europy bez problemów, aby domówić i ustalić szczegóły zlecenia.

Poza studiami jestem aktywną podróżniczką, uwielbiam salsę, żeglarstwo i eksplorację świata. Mam wrażenie, że żyjemy by poprzez nasze predyspozycje i umiejętności wzbogacać życie innych ludzi jak i nasze poprzez doświadczenie z nimi. Interesuję się masą rzeczy, jednak jeśli już się nam czymś zafiksuję to wpadam we flow, gdzie wszystko odchodzi na dalszy plan. Jest tak szczególnie w przypadku ciekawych projektów. Frajdę sprawia mi przejście całego procesu projektowego od idei do pełnej realizacji produktu. Chętnie podejmuję się każdej nowej pracy :)

Viber- strzegawcza kamizelka dla rowerzysty.

Projekt dyplomowy realizowany we współpracy z Safety Lab Skoda Polska. Od idei aż po prototyp.

download: Viber do portfo.pdf

Cuban Rum - Glassberries Design Award

Projekt butelki na rum wykonany w programie SolidWorks na potrzeby konkursu Glassberries Design Award. Budelka składa sie z części szklanej, oraz korkowej podstawki mogącej służyć jako doniczka/szklanka.

download: Template Projecto Final-ilovepdf-compressed.pdf

GoPro hero- wizualizacja w programie SolidWorks.

Wizualizacja kamery GoPro hero na podstawie realnego modelu oraz wymiarów publikowanych przez firmę GoPro. Projekt wykonany w programie SolidWorks.

download: gopro plansza-ilovepdf-compressed.pdf

LumiChem- projekt logo oraz identyfikacji wizualnej.

Projekt konkursowy dla firmy LumiChem na logo, wizytówkę, folder oraz album. Zrealizowane w programie Adobe Illustrator.

Infografika - MDM mieszkanie dla młodych.

Infografika "MDM - mieszkanie dla młodych" zrealizowana w pracowni grafiki informacyjnej na UAP. Zrealizowane w programie Adobe Ilustrator.

Plakat- mniejsze zło.

Plakat w temacie "Mniejsze zło" zrealizowany w pracowni plakatu na UAP.

Plakat- pieniądze

Plakat pt. "pieniądze" zrealizowany w pracowni plakatu na UAP.

Logo dla firmy "Personal Bike"

Strona internetowa dla firmy "Personal Bike"

download:

No reviews.