Mateusz Pająk  Specjalista SEO

Mateusz Pająk Specjalista SEO

Joined on: 2017-01-12
Warszawa, Poland
Verified
SKILLS: blogbuzzmarketingcmscodingcssdodawanie produktówdomain namedrupalfrontendhtmlhtml5joomlaphpportalpozyskiwanie klientówpre-sell textrwdsearch optimizationseoshoperuser experience designweb sitewebsite administrationwoocommercewordpress

Posiadam 4 lata doświadczenia w pozycjonowaniu stron internetowych. Przygodę z pozycjonowaniem rozpocząłem od własnych projektów, stopniowo zdobywając coraz wyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Kolejnym etapem była praca dla agencji SEO Internetica, w której odpowiadałem za całościową opiekę nad pozycjonowaną stroną: optymalizacja strony, w tym treści i kodu strony, optymalizacja prędkości witryny (serwer, przesyłanie i renderowanie), pozyskiwanie linków, tworzenie całościowej kampanii SEO.

Dodatkowe zadania: audyty stron internetowych, wdrażanie poprawek optymalizacyjnych, analiza konkurencji, czyszczenie profilu linków , budowanie relacji, analiza i monitorowanie konkurencji, analiza słów kluczowych, rozwiązywanie problemów technicznych ze stronami, w tym poprawa zabezpieczeń stron.

Kolejne doświadczenia zawodowe w pozycjonowaniu stron zdobywałem między innymi w agencji Adlike.

Obecnie pracuję w firmie Value Media. Moje zadanie to optymalizacja stron internetowych, tworzenie audytów, migracja stron internetowych, nadzór nad wdrażaniem audytów, pozyskiwanie linków na zasadzie content marketingu i budowania relacji, szkolenia SEO.

Znajmość narzędzi:

Audyty stron: Deepcrawl, Screaming Frog,

Widoczność strony w wyszukiwarce: SEMSTORM, SENUTO, Searchmetrics

Linki prowadzące do strony: Majestic, Ahrefs, Moz, Clusterics Search Auditor

Narzędzia Google: Adwords, Analytics, Google Search Console,

Znajomość: PHP, HTML, CMS.

SEO to moja pasja, na bieżąco śledzę wszelkie trendy dotyczące tej branży. Biorę udział w wydarzeniach związanych z SEO, obracam się wśród najlepszych specjalistów. Mam zamiar powiększać swoją wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu moi klienci mogą liczyć nie tylko na wsparcie SEO zgodne z najnowszymi zaleceniami wyszukiwarek, ale też na moje pełne zaangażowanie. Zachęcam do kontaktu wszystkich, którzy zainteresowani są profesjonalnymi usługami SEO.

Jestem zaangażowany w stronę https://techprint.pl/ i oczywiście w pozycjonowanie stron https://techprint.pl/pozycjonowanie-stron.

Pozycjonowanie stron internetowych to działanie umożliwiające regularne zwiększanie grona Państwa Klientów. W dzisiejszych czasach, w dobie internetu, promocja strony w Internecie to najskuteczniejsza i jednocześnie najtańsza forma reklamy! Dlaczego? Obecnie większość potencjalnych klientów poszukuje usług czy produktów właśnie w internecie. Potencjalny Klient wpisuje interesującą go frazę w wyszukiwarce i już po chwili otrzymuje wyniki. Proste. Jednak najczęściej tych wyników jest bardzo dużo, kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy albo i więcej. Internauta nie będzie przeglądał wszystkich stron, skupi się na kilku z pierwszych, ponieważ najprawdopodobniej znajdzie tam poszukiwane przez niego usługi. Co zrobić kiedy nasza firma jest na dalszej pozycji i nie dociera do odbiorców? Zacząć pozycjonowanie strony internetowej! Dla sukcesu i powodzenia firmy bardzo ważne jest, żeby znaleźć sie na szczycie wyszukań. Być zawsze przed konkurencją i dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Nasza firma zadba o Twoją pozycję, a tym samym o Twój zysk i prestiż!

Co to jest Pozycjonowanie stron www?

Pozycjonowanie to szereg zabiegów zmierzających do wprowadzenia strony www na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarek, według danych słów kluczowych. Słowa kluczowe określają działalność firmy, czyli jej produkty/usługi. Ważnymi elementami są odpowiednio dobrane słowa/frazy kluczowe jak i optymalizacja strony www. Optymalizacja strony internetowej jest konieczna, po to, by witryna była odbierana przez wyszukiwarkę jako atrakcyjna i niepowtarzalna. Dzięki pozycjonowaniu i wysokim rankingom na wybrane hasła, zwiększy się odwiedzalność Państwa strony przez użytkowników zainteresowanych Państwa usługami lub produktami.

Ile wybrać fraz kluczowych?

W pozycjonowaniu stron najważniejszą rolę odgrywa odpowiedni dobór słów kluczowych i wcale nie chodzi o ich ilość, ale przede wszystkim o jakość oraz właściwe dopasowanie do konkretnej branży. Słowa kluczowe można podzielić ze względu na lokalizację firmy (usługodawca biura nieruchomości wybierze frazy takie jak "mieszkania na sprzedaż Poznań", "domy na sprzedaż Poznań"), asortyment firmy ( producent okien wybierze frazy takie jak "okna", "parapety", "rolety"), cechy asortymentu (osoba wykonująca remonty wybierze frazy takie jak "malowanie ścian", "kafelkowanie", "wykładanie paneli").

Internetica

Odpowiedzialny za: audyty stron internetowych, wdrażanie poprawek optymalizacyjnych, analiza konkurencji, czyszczenie profilu linków , budowanie relacji, analiza i monitorowanie konkurencji, analiza słów kluczowych, rozwiązywanie problemów technicznych ze stronami, w tym poprawa zabezpieczeń stron.

download:

Adlike

Odpowiedzialny za: Pozycjonowanie i optymalizacje stron

download:

Value Media

Odpowiedzialny za: optymalizacje stron internetowych, tworzenie audytów, migracja stron internetowych, nadzór nad wdrażaniem audytów, pozyskiwanie linków na zasadzie content marketingu i budowania relacji, szkolenia SEO.

download:

Techprint

download:

No reviews.